Wpis z mikrobloga

@morgiel: Jak sobie przypomnę jak to było 10 lat temu, jak Palikot palił jointa, jak wszyscy wrzeszczeli 'sadzić palić zalegalizować' a wszyscy bujali się w rytmach Grubsona, Araba, Donatana i Bednarka... to się bardzo źle zestarzało.

Jak ktoś wtedy wpadł w to gówno, to wielu do dzisiaj się z niego nie wydostało. Tylu fajnych gości pamiętam z czasów szkoły i podwórka, a dziś mają kierwa gąbki zamiast mózgów, ale ciągle głoszą
@RudyZibi: Już się przerzucają i to nie ze względu na prawo. Masa ludzi w pewnym wieku przestaje pić alko bo ich to po prostu przestaje 'jarać' lub są tak zajęci życiem że nawet nie mają na to możliwości, a jak już ktoś chleje to w 3/4 przypadków doskonale wie że ma problem i świadomie się do niego przyznaje. Odwrotnie niż 'mordeczki' które muszą spalić 5 gramów niewinnego leczniczego ziółka przed południem,
@morgiel: Ehh legalizacja i kontrola. Niech to trafi w końcu do szerokiego obiegu to się gówniarzerii odechce przechwalać kto ile jara lub jaką ma fazę. I może większa kontrola będzie a nie gówna podlewane Ripenem na koniec kwitnienia.
Badania jasno pokazują, że tam gdzie zalegalizowano po bardzo szybkim boomie konsumpcja wręcz spadła.
14 lat jarania codziennie, dopiero od jakiegoś roku (kiedy naprawdę zaczeła mi pomagać na nową dolegliwość) czuję brak i
@eeehhh: nie mówię, ze nie ale tak jak mówisz legalizacja będzie najlepsza opcja.
Zdjęcie piętna „zakazanego owocu” stworzy efekt psychologiczny.
Właśnie w tego typu używkach trochę przerażajace jest to, ze jak zapytasz kogoś czemu pije czy jara to on nie będzie w 90% tego wyjaśnić
@DryfWiatrowZachodnich: Nigdy o tym nie myślałem w ten sposób, ale ma to ogrom sensu xD Ot kolejna cegiełka do pomyślunku co jeszcze wymyślą zachodnie kapitały do stworzenia nowoczesnych alternatyw niewolnictwa.

@RudyZibi: Bo używka stała się życiem, stymulantem, receptorem. Nie mówimy tu tylko o trawie ale nawet o socjamediach. Ja na przykłąd jestem uzależnony od wypoku bo siedzę w tym chlewie 12 lat i nie mogę ostatecznie usunąć konta. Młodzi siedzą
Nigdy o tym nie myślałem w ten sposób, ale ma to ogrom sensu xD Ot kolejna cegiełka do pomyślunku co jeszcze wymyślą zachodnie kapitały do stworzenia nowoczesnych alternatyw niewolnictwa.


@eeehhh: no, popatrz z punktu widzenia kierownika bez sumienia jak latwo by bylo ludzmi sterowac jakby powiedzmy 80% bylo albo bardzo podatnymi na mode i ideologie, albo w konflikcie z inna grupa [LGBT vs. muzulmanie] albo z gabka zamiast mozgu, bez umiejetnosci