Wpis z mikrobloga

@Trytokiss: bo nikomu już się nie chce nakręcać krzywych akcji jakie nakręca As Pik i jego podopieczni, kłamstwa na temat jto przestały mieć już sens bo jto wszystko czarno na białym ma dowody i ludzie pootwierali oczy na machlojki Asa i jajogłowego tudzież na te wszystkie ich manipulacje
  • Odpowiedz
@Trytokiss: JTO to specyficzne uniwersum, ale to jakich epitetów używają ci co nie lubią Jacka Kurzątkowskego to mnie rozwala xD "Zezowata nałożnica" - takie coś mógłby wymyślić tylko jakiś odklejony człowiek zbliżający powoli się do 40 lub przedwczesny boomer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Ommadawn: a ty lubisz oszusta ? przeczytaj sobie znaczenie slowa - naloznica ktore zreszta zgapilem bo sam go nie znalem a idealnie oddaje jej 'role'.a zezowata jest - stwierdzam fakty,kobiety tez nie przypomina wiec jak dla mnie to ono.tu nikt nikogo nie wyzywa a przedstawia rzeczywistosc jaka jest w przeciwienstwie do tych oszustow ;)
  • Odpowiedz
@Trytokiss: Mam mieszane uczucia co do niego, widać, że jest wyczulony na manipulacje, co świadczy pewnie o tym, że doskonale wie jak ją stosować wobec aktorów. Moim zdaniem dostarcza ciekawy kontent i tyle. Ja tam nie widzę powodu, żeby w taki wulgarny sposób ją nazywać, ona nic złego nie robi poza tym, że czasami uszy więdną od jej mądrości i monologów na live. Z tego co wiem, to żadnego oszustwa które
  • Odpowiedz
  • 0
@Ommadawn: malo wiesz w takim razie,a moze nie chcesz wiedziec.Pamietasz zbiorke na 70tys.zl ? z ktorej de facto nigdy sie nie rozliczyl a hajs zniknal?Ona jest w porzadku ? a jak smieje sie z irokeza i patryka w sposob bezczelny to tez jest ok?Z niej nienawisc i zlo az kipi...moze dlatego boi sie z domu wychodzic?Widze,ze wiele o nich nie wiesz,ja w sumie tez nie wiem wszystkiego ale duzo wyczytalem do
  • Odpowiedz
  • 0
brawo!!!wreszcie ktoś powiedział prawdę:)Jak można dawać kasę na telefony,zmywarki ,żarcie dla kota,pisaki,jak są dzieci głodne w bidulu,i zwierzęta skopane przez los w schronisku?Jacuś szybowcami lata a woła od bezdomnego zwrot kasy za leki....'' - wlasnie znalazlem taki komentarz ,ktory swietnie obnaza tych notorycznych klamcow
  • Odpowiedz