Wpis z mikrobloga

Zainstalowałem sobie #instagram żeby śledzić moją konkurencję bo #wlasnafirma here.
Przeglądam sobie zakładkę "z lupą" a tam:

#niebieskiepaski chwalą się swoimi umiejętnościami kulinarnymi, mechanicznymi, majsterkowaniem, prowadzonymi biznesami, przeprowadzonymi naprawami, tym co zbudowali

A co robią #rozowepaski na IG?
Świecą dupami, bo jedyne co mają do zaoferowania to swoja urodę i ciało. No i chwalą się życiem w luksusie, wycieczkami, wydając kasę swoich niebieskich xD

#pieklokobiet #truestory #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 36
@deafpool: BABY SOM GŁUPIE I NIE MAJOM PASJI. A CHŁOPAKI SOM FAJNE I MAJOM PASJE. NIE TO CO BABY. I SAMOCHODEM TEZ BABY NIE UMIOM JEZDZIĆ. I WJADOM WE MNIE I MNIE POŁAMIOM. MNIE I MOJE PASJE POŁAMIOM. DLATEGO NIE CHCIAŁBYM ŁADNEJ BABY BO NIE DOŚĆ ŻE NIE MA PASJI TO BĘDZIE MIAŁA TEGO BOLCA Z BOKU. BRZYDKIEJ TEŻ BYM NIE CHCIAŁ BO NIE MA PASJI. DO TEGO JEST BRZYDKA. NAJWYZEJ
hwalą się swoimi umiejętnościami kulinarnymi, mechanicznymi, majsterkowaniem, prowadzonymi biznesami,


@deafpool: Na wykopie idealny kontrast pomiędzy urojonymi fantazjami wykopka a rzeczywistością. Zamiast tego co powyżej, tym co najbardziej ekscytuje wykopowych chłopców to celebryckie ploteczki, włażenie w cudze życie, zaglądanie ludziom do łóżka, obsmarowywanie bogu ducha winne osoby i hejterskie krucjaty na podbicie ego.
@deafpool: to zależy od tego jak cię algorytm wychwycił xD jak klikałeś to tak ci pokazuje, ja widzę od kobiet dużo przepisów, ciekawostek z nauki języków albo treningów jogi, przez to że klikam w treści treningowe to co jakiś czas się pokazuje jakiś typ chwalący się tylko tym że ma kaloryfer i pieniądze. Więc z mojej perspektywy kobiety gotują, ćwiczą i uczą się języków, a faceci latają z gołymi klatami. Ale
@jack_ ehhh... Niby temat żeby baby nie majom zainteresofań, a to Ty tylko o jednym xD chyba panowie są monotematyczni w zainteresowaniach ((oo))
Twitch jest podobnie oblężony graczkami... tylko zawsze jakoś ciepło w pokojach mają.


@jack_: To tylko relacja popytu i podaży. Jakby baby były tak głupie aby za to płacić, twitch byłby pełny chłopów grających w bieliźnie i robiących to z ochotą. Ta różnica nie wynika z jakieś intelektualnej przewagi.
@jack_: ciężko mi się do tego odnieść, bo mi ig nie wyświetla takich treści,a twicha nie obsługuję. Dla mnie ig jest pełen wartościowych rzeczy. Trochę jakbym sobie pinteresta odpaliła, bo tam wyświetla mi podobne rzeczy. Ja nie jestem targetem dla golizny, więc mi algorytmy nie będą jej podsuwać
@niebieskatrytytka:

@deafpool: Na wykopie idealny kontrast pomiędzy urojonymi fantazjami wykopka a rzeczywistością. Zamiast tego co powyżej, tym co najbardziej ekscytuje wykopowych chłopców to celebryckie ploteczki, włażenie w cudze życie, zaglądanie ludziom do łóżka, obsmarowywanie bogu ducha winne osoby i hejterskie krucjaty na podbicie ego.

I oczywiście kobieta zawstydza nie tego co robi, tylko tego, co o tym mówi
@deafpool: zaskocze Cię, instagram ma algorytm, który podsyła Ci to co klikasz lub dłużej oglądasz (czyli nie musisz nawet plusować)z
Mi sporo proponuje chwalących się umiejętnościami i trikami zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Jak zawieszasz dłużej wzrok na dupach i cycach, to później masz dupy i cyce. Raczej insta wyjaśnia pięknie Twoją naturę - podziwiasz wdzięki pań, więc stąd daleko idące wnioski, że są głupie xD podświadomie nie chcesz ich wiedzy