Wpis z mikrobloga

@SgtPepper1942: Nie wiem jak z optymalizacją na PC ale ja gram na PS5 i jest dużo ludzi i bez problemu znajduje gry na crossplayu.
Gra jest super jeżeli jesteś cierpliwy i zdajesz sobie sprawę z tego że każde wychylenie łba ponad wór z piachem może równać się śmiercią :D
Ma bardzo oddane community które poważnie podchodzi do rozgrywki wydając komunikaty i rozkazy ale spokojnie, nie znaczy to że ktoś nowy sobie
  • Odpowiedz
@SgtPepper1942: bierz jak lubisz przemyślany gameplay i nie przeszkadza Ci bieganie 5km po mapie, cofanie się do defensywy zamiast bezcelowego napieprzania.
No i koniecznie mikrofon + nie bój się pytać - każdy kiedyś zaczynał; dużo mordek z chęcią wytłumaczy Ci co i jak.
  • Odpowiedz
@SgtPepper1942: Na PC to wygląda tak, że wieczorem trzeba czekać 10-15 minut zanim się wejdzie na serwer, który nie jest pustawy. Jest to dość problematyczne jeżeli planujesz grać ze znajomymi. Bo limit osób w kolejce to 6 osób. Dochodzi jeszcze rezerwacja vip slotów.

Co do optymalizacji to na steamie można zwrócić grę jeżeli nie przekroczyło się 2h czasu w grze. Najlepiej sobie sprawdzić samemu. Mapa Stalingrad może być niereprezentatywna ( ͡
  • Odpowiedz
No i koniecznie mikrofon + nie bój się pytać - każdy kiedyś zaczynał; dużo mordek z chęcią wytłumaczy Ci co i jak.


@StaraSzopa: w porównaniu do innych fps to tu community jest wiarę kulturalne.

@SgtPepper1942 Mi się podoba, ostatnio nawet w grupie z grami zebrała mi się grupka która gra w hll regularne.
  • Odpowiedz
@SgtPepper1942: gra dużo ludzi i zazwyczaj sie czeka w kolejce na serwer bo jest 100/100, ogółem powolna gierka czasami sie biegnie 10 minut i dostajesz w czape niewiadomo skąd. Sprawdz sobie Squad jeszcze.
  • Odpowiedz
@SgtPepper1942: na mega duży plus jest to że są polskie serwery, chyba 2 albo 3 które wieczorami są prawie pełne. Idzie wtedy po polsku pogadać a nie słuchać jakiś niemców których ni #!$%@? zrozumieć po ang.
  • Odpowiedz