Wpis z mikrobloga

@MangoLon: w dupie mam te wibracje. Pad działa kilka godzin i trzeba ładować. Na początku tez byl efekt wow ale emocje szybko opadły jak po 3 dniach (mało gram) dostałem informację o wyładowanym padzie.

Debile z ilorazem małpy śmieszkuja z MS i paluszków w padzie. Gdzie to rozwiązanie (aku za 60zl wraz z ładowarką) daje mi tydzień konkretnego grania a wymiana paluszków na nowe to 30 sekund.

Najchętniej bym gral padem
@dziomson: to tak jakby kupić pagani huayra i jeździć nim przepisowo tylko do kościółka ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak więc pad od ps5, ktory rzekomo jest najbardziej zaawansowanym padem na rynku wymusza na mnie pamiętanie o każdorazowym ładowaniu lub kombinowaniu z kablem i braku możliwości przyjęcia dowolnej pozycji (tak, tv mam kilka metrów od sofy)

Majac obie konsole stwierdzam, ze te śmieszne baterie w XSX sa o
@ejenes : a ile godzin wytrzymuje Ci dualsense bez wyłączania lampek, haptyki, wibracji i głośnika? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo o ile ładowanie po każdej sesji nie jest może i tak uciążliwe w przypadku kiedy kontroler jest w stanie wytrzymać z 10 godzin, ale jak np. nie wytrzymuje nawet 5h i pada w trakcie sesji no to już słabo.

Sam nie zamieniłbym baterii na wbudowane aku bo po
@Ponury_przegryw: Gdyby byl wymyślony to bym nie płakał na wykopie. Grajac regularnie na XSX baterie wymieniałem raz na tydzień. Grajac regularnie na ps5 nawet po 2 dniach musze robić przerwę bo zapomniałem naładować. Ślepy fan korporacji moze i nie zauważy różnicy, ja nie identyfikuje sie z żadną stroną i mi to bardzo przeszkadza. Zwyczajnie kupię drugiego pada, bo irytuje mnie tak czeste ładowanie.
@Beeercik: Nie wiem dokładnie, potrafię pograc 2h i pad juz traci jedna z trzech kresek. Wychodzi jakies 6-7h gry i muszę ładować bo później padnie w trakcie kolejnej sesji. Obstawiam ze to też zależy od samej gry i stopnia oraz częstotliwości wykorzystania funkcji dualsense.
@ejenes: nie jestem fanem korporacji, po prostu nie rozumiem po raz kolejny na wykopie tych dywagacji. Do xboxa kupiłeś akumulatorki za 60 i rozwiązały twój problem, tak? Kup ładowarkę za 120 do ps5 i nie będziesz musiał się już nigdy nad tym zastanawiać() No chyba, że te 6 dyszek różnicy to jest dla ciebie gamechanger to wtedy nie jestem w stanie pomoc.