Wpis z mikrobloga

@josedra52: ktoś pisał wcześniej, że tego systemu nie używa się w LM w przypadku interwencji Varu. Nie wiem ile jest w tym prawdy, ale jeżeli faktycznie tak jest, to nawet gdyby sędzia chciał to sprawdzić, to dostałby powtórkę z kamery telewizyjnej, z której wychwycenie tego centymetrowego autu byłoby raczej niemożliwe.
Ponadto tak jak piszesz, po tym aucie piłkarze Realu odzyskali piłkę. Niedokładne podanie obrońcy Realu, odbiór City i gol. Moim zdaniem
@josedra52 jak piłkę miał camavinga, którego nikt nie presował i miał tyle czasu żeby podać to wtedy nikt nie protestował, nikt a nikt a jak konterka nie wyszła i padł gol to nagle "Kurła cofamy natychmiast no jak to przecież wyszła!!!" to mnie najbardziej bawi w całej tej sytuacji
@RudyZibi no to przestrzeliłeś, bo nie byłem tą osobą

@potatowitheyes wiadomo jakie są przepisy, ale w takim przypadku jest lekko nieżyciowy, co innego jakby Real chociaż wyszedł ze swojej połowy, taki sam problem z tym jest jak z dokładnym określeniem zagrania ręką

anyway, prawdą jest że gdyby nie wylew Camavingi to by gola nie było, ale też nie oczekuj, że piłkarze staną w środku akcji obronnej i będą machać łapami o aut