Wpis z mikrobloga

@wierzgontycymbale: gdyby nie czaskoski i jego c40 gdzie chcą mi ograniczać mieso, ilość ciuchów na rok jakie mogę kupić i 15 minutowe miasta to bym się wahał na KO głosować, ale po tym to nie ma mowy
  • Odpowiedz
@wierzgontycymbale: ale popiera ten raport jeden z głównych polityków tej koalicji, więc myślisz że by go nie wprowadzili XD? Jak se chcesz żyć w chowie klatkowym 15 minutowym i jeść 5 schabowych na rok i chodzić cały rok w 2 czy 3 bluzkach to proszę droga otwarta nie posiadaj nic i bądź szczesliwy
  • Odpowiedz
15 minutowe miasta


@Felixu: A co jest złego w tym, że każdą usługę będziesz mieć w odległości 15 minut od miejsca zamieszkania bez potrzeby korzystania z pojazdów? XD
  • Odpowiedz
@wierzgontycymbale: nie wiem skąd ta moda na forsowanie że konfederacja jest zła, bez podania żadnej innej alternatywy. Wypij sobie sojowe latte na uspokojenie

Ps konfederacja nie popiera poboru, jak już to tylko krótkie ćwiczenia z bronią.
  • Odpowiedz
@Powiew_morskiej_bryzy: przecież konfa was weźmie w kamasze i uwięzi w januszexach z gówniana wypłatą xD przegrywy chcące dzikiego kapitalizmu to największa beka xD już sobie teraz nie radzicie to zobaczycie co z wami dynamiczniaki zrobią jak dojdzie do władzy konfa xD
  • Odpowiedz