Wpis z mikrobloga

@markier: to jest fantazja sprzedającego, tam nadal idzie znaleźć sporo lokali powyżej 10k/m2 jeżeli nie przeszkadzają Tobie pociągi i samoloty. Miejsce fajne do zainwestowania po dobrej cenie, bo za kilka lat może pojawić się metro dosłownie pod nosem.
  • Odpowiedz
  • 2
Kupione dwa mieszkania w ursa sky za 6k za metr teraz warte 17k i są chetni


@Fury_Warrior: serio na ursusie ktoś chce kupić za 17k?

Na Woli możesz za tyle kupić. Nawet na Żoliborzu znajdziesz.

Na Bemowie 300m od metro koło ratusza to już z palcem w dupie.
  • Odpowiedz
@markier: powiem ci ze ceny odjechały. Victoria dom buduje ursus factory, w zasadzie już kończy, zostało 6 mieszkań. Z ciekawości wysłałem zapytanie: 17k. Z ciekawości wystawiłem swoje w ursa sky za tyle i normalnie były telefony. Ludziom się wydaje ze ursus to zadupie bo tu nigdy nic nie było. Ja do kolejki mam 4 minuty a n patelnie 3 przystanki. Normalnie w 20 minut w centrum jestem. Wiadomo teraz przebudowa zachodniego
  • Odpowiedz
@Fury_Warrior: Na Ursusie odrzuca przede wszystkim zabudowa, bardzo gęsta, wysokie budynki, do tego jest to ogromny plac budowy i jeszcze będzie tak przez wiele lat. To co dzieje się na Posagu 7 Panien woła o pomstę do nieba, mnóstwo deweloperów zabudowuje każdy skrawek, bez spójności stylistycznej, ani wysokościowej, bo wszystko na WZ. Ma się wrażenie w ogóle wyjechania poza Warszawę i te samoloty. Tak naprawdę jedyne co przemawia to cena.
  • Odpowiedz
@perfumowyswir: Standard wykończenia taki będzie, a o tym mowa. Za 16-17k to nadal lepiej niż Ursus, czy wiele innych dzielnic, a do tego sprowadzała się dyskusja. I ta opinia chyba dotyczy Karlińskiego, ale jest na wyrost negatywna. 5 min z przesiadka do metra, a jak chcesz mieć na pieszo to poczekaj sobie na Towarowa 22 - za to tam będziesz w gąszczu wysokościowców. No w centrum miasta nie znajdziesz idealnego miejsca.
  • Odpowiedz
@perfumowyswir:

podrzuć mi ten apartamentowiec na woli w tej cenie z metra, kupię


@Antiax:

Wola Gabriela, Apartamenty Karlińskiego, Wolala. Zrobiłem robotę za Ciebie więc jak już kupisz to odpal procent za udaną transakcję.


Żadna z ww inwestycji nie ma podanych cen, więc %uja zrobiłeś a nie robotę
  • Odpowiedz
  • 0
@perfumowyswir: dokładnie tak samo jest na tym ursusie. Też tory blisko i też metraż spory.
Praktycznie w cenie tego Ursusa jest 90m2 na Woli.

A 5 min do metra policzyłem bo tam byłem i się przeszedłem. Wystarczy przejść na drugą stronę Górczewskiej. Są światła i pasy.
  • Odpowiedz