Wpis z mikrobloga

Mam dwie sprawy

Kończę powoli wykończenie mieszkania, i przy okazji siebie z powodów finansowych.

Zastanawia mnie czy tv jest konieczne. Ścianka na której ma stać ma szer 118 cm, ale odejmując ościeżnicę (na prawo są drzwi do sypialni) i zasłony z drugie strony, realnie zostanie ok 100 cm. Wejdzie tylko tv 43 calowe. Strzelam że większość ludzi ma jednak większy sprzęt i wtedy nie będą mieli gdzie go wstawić.

Druga sprawa to łóżko sypialniane. Chcę wstawić 140x200 cm z uwagi na rozmiar sypialni i chęć wstawienia tam stolików nocnych. Łóżko o szer 160 cm sprawia że dwie szafki nie wejdą, no i zrobi się ogólnie mało miejsca na np postawienie deski do prasowania i ogólnego poruszania się. Co z pozycji najemcy ma większe znaczenie?

#mieszkaniedeweloperskie #wynajem #mieszkanie
  • 4
@Pawelex: jak ktoś ogląda TV to raczej przyjedzie z własnym. Postaw tam pasującą komodę i tyle.
Łóżko 140 to taki standard, jak mieszkanie nie jest zbyt duże to w zupełności wystarczy, lepsze to niż zapchanie całego pomieszczenia jednym meblem.
@Pawelex:

1. no to TV możesz sobie odpuścić, jak ktośbęzie chciał to sobie zamontuje
2. 140 świat i ludzie, a zagracać miejsce by miec 20 cm większe łózko bez sensu.
u Mnie mam łóżko 160cm, a bywają momenty że kładę się ja i żona, a rano już śpi z nami dwójka dzieciaków :)