Wpis z mikrobloga

, że cały ten jad wynika z tego, że wykopki troszkę zazdraszczają Gapie


@smutny_kojot: ale po co zazdraszczać, jeśli komuś sie takie życie podoba i jest tym zainteresowany, to może w każdej chwili tam wyjechac i sobie zamieszkać na lewej gówno wizie nawet rok...

jeśli bardziej ci odpowiada miód i cukier płynący pod wysrywami na yoiuutubie, to nie wiem po co tu przychodzisz....
@HotWodka: No nie jest to miss Azji, ale w poprzek chyba też nie ma. Wszystko można przedstawić w mega czarnych barwach, jeżeli się chce. Ja mogę tylko powiedzieć, że od samej dawki witaminy D ten człowiek jest pewnie dużo szczęśliwszy niż połowa wykopków w smutnej jak #!$%@? Polsce i trochę potwierdza to jego pozytywne nastawienie bijące z filmików i bezustanny jad wylewający się na tym tagu.
@smutny_kojot: Jest tak pozytywnie nastawiony że kasuje każdy komentarz z wyjątkiem "dziekuję i pozdrawiam". Gdy przypadkiem nagrywany jest przez innych expatów wychodzi z niego cham burak i prostak. Nie zapominaj że widzisz tylko to co on chce ci pokazać. Zobacz jaką trzodę #!$%@?ł po pijaku na gniotach ucieczki w tropiki. Duzo jest tutaj przegiętego hejtu i jadu ale sporo jest też merytorycznej krytyki naszego dżolero. Jest tak, bo na yt wszystko
@smutny_kojot strasznie mu zazdroszczę, przede wszystkim tego że cały czas musi biegać z kamerą i nagrywać bo będzie przerwa w nagrywaniu gniotów to do gara nie będzie miał co włożyć.
Już pomijam że sprzedaje prywatność swoją i swojej rodziny, jak Dżunku dorośnie to mu pewnie splunie na tą spuchniętą mordę za to wszystko.
A co do pukania to jemu pewnie od nadmiaru Cambodii konar nie płonie.
@T4_LOVER: No przecież sam napisałeś wyżej, że mam niskie standardy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

A jeżeli poważnie rozmawiamy, to od imponowania komuś do bezmózgiego hejtu i czepiania się o dosłownie każdą rzecz jest spora rozpiętość nastawienia. Mi chodzi tylko o to, że wiele osób stąd to tacy sami nieudacznicy żyjący z rodzicami itd. Sam mam kumpla z liceum, który obecnie przebywa na stałe właśnie w południowej Azji,
@smutny_kojot: Rozumiem że twój kolega uczciwie pracuje, ma kobietę z którą jest z miłości i nikt go nie przymuszał do plemiennego ślubu bo bombelek w drodze. Do tego twój kolega zapewne nie uciekał przed długami i alimentami dla swojego pierworodnego dziecka w kraju. Twój kolega zapewne też nie musi biegać z kamerką i nagrywać swoją małoletnią córkę (z pewnością mu podziękuje jak dorośnie) żeby wyżywić rodzinę. Twój kolega jak mniemam nie
@smutny_kojot: zazdrościć to ja mogę komuś jachtu, nowej extra fury, szczęśliwej rodziny, czy wakacji raz w miesiącu na drugiej półkuli. Serio myślisz że można komuś zazdrościć tego że piję piwo po 1usd, musi kręcić wysrywy na yt by przeżyć codziennie, chodzić na basen by się umyć bo w domu nie może bo szambo wybija, widzi rodzinę raz na 10lat może bo od 7 lat córki nie widział matki brata, żyje w