Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu, po tym, jak usunęliśmy obiekt propagandowy w Głubczycach, Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej wszczął śledztwo, w którym grozi nam do 5 lat kolonii karnej, albo pięć milionów rubli kary — powiedział w poniedziałkowej rozmowie z TV Republika prezes IPN dr Karol Nawrocki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powinniśmy każdego dnia przeprowadzać takie akcje, codziennie w innej miejscowości. Już widzę ten płacz kacapów xD
https://www.onet.pl/informacje/onetopole/rosja-reaguje-na-zburzenie-pomnika-armii-czerwonej-wszczela-sledztwo/ssfy9f3,79cfc278
#rosja #ukraina #wojna #ruskimir #ruskieonuce
ZielonyGandalf - Kilka dni temu, po tym, jak usunęliśmy obiekt propagandowy w Głubczy...

źródło: 578567575676578

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@Rafonixkozak2008Pl dziś w Polsce banderowcy już chodzą ze swej symboliką, biją Polaków, a Polski rząd daje banderowcom broni, czołgów.

To ty już w norze siedzisz i najstraszniejsze że sam z tym zgodny jesteś.

Stopień tego kłamstwa do siebie jaki mają niektórzy Polacy ze słabym uczuciem narodowym jest po prostu szokującym.
  • Odpowiedz
@Elijahu: w czym jest ta "wyższość" gdy Rosjanie są pryncypialni we swej historii, a wy nie? Wy dajecie wspracia tym czyi "bohaterowie" mordowali Polaków.

Ja nie jestem po stronie takich jak Striełkow-Girkin, ale wy po prostu kłamicie siebie.
  • Odpowiedz
w czym jest ta "wyższość"


@Saszka_PL: to na przykład taki drobry szczegół - nie prowadzimy właśnie wojny napastniczej, której elementami są między innymi ostrzały obiektów cywilnych czy tzw. zaczystki

ty to piszesz to do "Polaków" którzy na serio myślą że sojusz z banderowcami to jest dla Polski czymś normalnym i nie idącym przeciw Polskości


@Saszka_PL: bo na serio sojusz polsko-ukraiński jest normalny i naturalny. Po prostu moje jednoznaczne wsparcie dla
  • Odpowiedz
@Elijahu: tą wojnę zacznęła banderowska chunta. Przeczytaj jak oni bombowali Ługańsk w roku 2014.

Ci banderowcy już przegrali jeden raz w 2015, im dali szansę żeby Donbas w demokratyczny sposób został w składzie Ukrainy jako autonomia, oni nic dla tego nie zrobili.

Na temat sojuszu Polsko-Ukraińskiego, Ukraincy jak nacja polityczna się zjawili w walce z RP. Nie chcę w taki dzień uchodzić daleko do takich dysputów, ale faktycznie to tak.

No
  • Odpowiedz