Wpis z mikrobloga

  • 130
@Kamilek46 te stringi na plaży powszechne od kilku lat sprawiają, ze czuję się jak stary dziad już xD Jak ja byłem nastolatkiem to żeby zobaczyć tyłek w stringu to się trzeba było już trochę nagimnastykować, teraz idziesz na plażę i pełen przekrój od ledwo legalnych nastolatek do milfów z gołym dupskiem. Nie żebym był jakiś pruderyjny - dla mnie git ale to jedna z większych różnic jakie zauważam w mentalności ludzi na
@Let_Me_2_Be Efekt popytu i podaży. Jeżeli czegoś jest na rynku coraz więcej to traci to na swojej wartosci. Jeżeli każda będzie chodziła w stringach na plazy, następne żeby sie wyróżnić będą musiały chodzic topless.
@KawaJimmiego: ty jesteś jakiś #!$%@?ęty czy stary cię w piwnicy trzymał i karmił z procy? co ma do tego kraj pochodzenia jeśli taki strój to norma w większości krajów na świecie i nikogo kto nie #!$%@?ł bez zębów spod kamienia wlokąc za sobą smród harnasia to już nie dziwi i nie gorszy

faceci świecą gołą klatą i slipami i to jest okej a kobieta, która zasłania piersi i nosi stringi to