Wpis z mikrobloga

#diy #simracing #samochody

Mógłby mi ktoś podpowiedzieć z jakiego modelu samochodu mógłbym wyciągnąć relatywnie wygodny fotel na dłuższą zabawę w robienie kółek na symulatorze? Jestem w trakcie robienia swojego własnego "zestawu" jakkolwiek to poprawnie nazwać. Nie widzi mi się wydawanie grubych tysięcy na jakiś specjalistyczny kubełkowy z karbonu czy ch.. wie czego, skoro są na wyciągnięcie ręki dostępne fotele z normalnych samochodów xd
  • 10
@vanzs: Jak nie będziesz miał efektów rzucania samochodem/kierowcą tylko będzie to na stałe nieruchomo to kubełkowe fotele nie są ci potrzebne tylko coś typowo wygodnego
  • 0
@ocbe: no no i właśnie o coś takiego się rozchodzi. Absolutnie nie mam zamiaru się bawić w latanie fotelem po pokoju xD
@lgbtagdrtv: dzięki, znalazłem jakieś, obadam temat. Właśnie na tych szynach też mi zależy bo tak jak mówisz, mega to ułatwi montaż
@vanzs: Szukaj takich z regulowanymi lędźwiami i wysuwanymi podnóżkami dają dużo komfortu a reszta to kwestia żeby usiąść i sprawdzić czy wygodne, dla jednych dany fotel może być wygodny dla innych już nie ale już te 2 opcje są mega dobre przy dłuższych podróżach