Wpis z mikrobloga

  • 145
@Buli98: Dzięki za wrzucenie, nie widziałem tego, 28.04 zamawiałem kebaba i wrapa, ja jadłem kebaba i cały tydzień umierałem, prawie 39 stopni i we wtorek też byłem na SORze bo traciłem świadomość z bólu brzucha.
  • Odpowiedz
  • 1
@Dezynwoltura: przekleiłem tylko post z fb ale domyślam się że chodzi o Lublin. Coś może być jak mirek @Maydan wrzucał kilka dni wcześniej post w którym pokrywały się daty z dzisiejszym postem
  • Odpowiedz
@Buli98: No na pewno Lublin bo sanpid z uniwersyteckiej. Wiem, że piri piri jest na wojciechowskiej i zawsze kurde pod korek zapchane a kebson jest git. Nie wiem czy gdzieś jeszcze mają jakąś franczyze w mieście gdzie jest #!$%@? z grzybnią ale jak nie będzie tyle ludu na wojciechowskiej to spoko xD Jak to się mówi kto nie ryzykuje ten nie je kebaba.
  • Odpowiedz
@Buli98

Trzeba nagłośnić to, bo ich fb to jest armia botów XD wszyscy piszą o złym PR i konkurencji. Tak konkurencja się złapała i kilka osób wyladowalo w szpitalu, robiły badania i wyszły pozytywnie
  • Odpowiedz
  • 3
Strzelam ze ten kebab pomijając tą aferę pewnie był i jest doby, lepszy niż z kuli mocy i udało im się z marketingiem ale szef na fb ludzi straszy prawnikami tera xddd
  • Odpowiedz
  • 1
@Lukaspoland próbowałem właśnie to wrzucić ale z telefonu nie da się zdjęcia w komentarzu dodać xD
Jeszcze ciekawe czy przebadają wszystkie osoby które były tego dnia na kuchni, czy tylko te które stawiły się 4 maja 6 dni po zatruciach xd
  • Odpowiedz