Wpis z mikrobloga

Zarywam do takiego chłopa i mam #!$%@? social anxiety. Ziomek starszy 7 lat a ja się zabieram do niego jak pies do jeża. Fajna morda coś tam robi na życiu ale ma praktycznie 0 znajomych którzy by z nim grali w gierki(meanwhile ja spędzający większość czasu wolnego przy kompie). Nie wiem czego tak się boję skoro już tyle razy gadaliśmy i za każdym razem było spoko. Jedyny minus że mieszka daleko ale znaleźć normalnego geja na śląsku to jakiś #!$%@? wyższy poziom(dms open). Trzeba się było w krk/wawie urodzić to bym miał do wyboru do koloru. Teraz siedzi sam na kanale na discordzie a ja udaję że mnie nie ma #!$%@? #przegryw #tinder #zalesie #gownowpis #lgbt #geje
  • 18
  • Odpowiedz
@piemessiah mordeczko. związki na odległość na dłuższą metę są beznadziejne. tak jest w przypadku związków hetero, ale zakładam że te homo niczym się nie różnią. Więc o ile to nie chodzi tylko o to żeby przeczyscil Ci komin to dałbym se spokój.
  • Odpowiedz
@piemessiah: co do tematu, próbuj, graj w otwarte karty i powiedz co czujesz. Może coś z tego będzie, a może nie, przekonasz się tylko jak spróbujesz. Związek na odległość to nie problem jeśli dopuszczasz możliwość przeprowadzki. Na początku nawet nie czuć różnicy - jak ktoś jest z tego samego miasta to też nie spotykasz się na początku związku codziennie, a tylko w wybrane dni i po umówieniu na konkretną godzinę. Po
  • Odpowiedz