Wpis z mikrobloga

Miał ktoś doczynienia z marką Hyosung? Zainteresował mnie Hyosung GT650. Silnik od SV650, na wtrysku. Patrzyłem podstawowe materiały eksploatacyjne i z dostępnością nie ma problemu, tylko filtr powietrza drogi. Problem jest z grubszymi sprawami ale oficjalny sklep w Belgi za darmo do PL wysyła a jest jeszcze koreanrandom.com (cenowo mocno zależne od celnika).

Ogólnie szukam coś między 500-600 cm3, w sumie jak najmłodsze w okolicach 10k PLN.

Jest jeszcze Suzuki GS 500 (w miarę blisko) ale gaźnik mnie przeraża.
#motocykle
  • 13
  • 0
@1-1-1-1: czytałem, że to zmodifikowana starsza jednostka sv650. Z tego co patrzyłem, w PL na ten moment wszystko dostępne do tego silnika. Gorzej z resztą ale jest w Europie.
@anthoris: będziesz części ściągał z niemiec za ojro. Pisałem z jednym mireczkiem tutaj, który miał okazję jeździć na tym moto i pisał, że sprzęt tragiczny i widać brak doświadczenia konstruktorów w budowie motocykli.
Zainteresował mnie Hyosung GT650. Silnik od SV650,


@anthoris: kto ci takich bzdur na opowiadał? W porównaniu do SV jest to przyciężki motocykl ale jednocześnie z lepszym zawieszeniem.
Za 10 tys zł kupiłbym ale japońca i to większego niż muła Gs 500 A gaźników nie należy się bać.
Hyosung ma tylko jedną wadę bardzo trudny dostęp do części zamiennych.
  • 0
@mpetrumnigrum: wiem, ponad 200 kg

To co do 10k proponujesz? Znalazłem kilka sv 650n.
Jazda wokół komina + wypad do miasta powiatowego. Nic więcej. Fakt Droga tranzytowa robi swoje i przydałby się zapas mocy do wyprzedzania ciężarówek.
Jazda wokół komina + wypad do miasta powiatowego. Nic więcej. Fakt Droga tranzytowa robi swoje i przydałby się zapas mocy do wyprzedzania ciężarówek


@anthoris: rynek jest bogaty, masz SV, er6, bandit 650, cbf600. Itp.
Największa obawa w hyosungu to jest dostęp do części.
Jest jeszcze Suzuki GS 500 (w miarę blisko) ale gaźnik mnie przeraża.


@anthoris: Gaźnik to nie tragedia. Zamiast GS500, ER5, czy CB500, bez wahania wybieram Yamahę XJ600 Diversion od 1998r. Masz ceny nie raz niższe, niż CB500, prostsza konstrukcja, 4 garki, 61KM i dużą, wygodną kanapę + spalanie nie odbiegające od 500cm3.

Bandit 600/650

Honda CBF500/CBF600

Jak wyżej wspomniałem - Suzuki GSX600/750F. Nie, to nie sport. Wygląd dosyć oryginalny i nie
  • 0
@Zielony34: 10k na motocykl (oczywiście coś w górę mogę podciągnąć). Budżet to 15k ale w tym kupno motocykla, serwis, odzież.

Czy 72k km to duży przebieg za motocykl (2008 r SV650)? Czy kupno motocykla po szkole jazdy jest mocno ryzykowne (wg. historiapojazdugovpl, 2 lata jako "L" i 2000 km zrobione (Gladius).
@anthoris po nauce jazdy za #!$%@? bym moto nie kupił.

Przebieg 72 to nic strasznego, jeśli jest potwierdzony i był regularnie serwisowany. Większość motocykli które mają powyżej 10-15 lat na karku już ma realne przebiegi pewnie pod 200-250 i dają radę.