Wpis z mikrobloga

Chłopy, powiedzcie mi, gdzie Wy zabieracie te dziewczyny na roochanie bo ja mam zerowe doświadczenie w tym temacie? Do siebie do domu, idziecie do niej, wynajmujecie pokój w hotelu, w aucie? Tak słucham o tych ONSach i się zastanawiam co by to było gdybym dostał taką propozycję jednorazowego numerka
to gdzie bym z nią poszedł? Przecież nie do domu do rodziców. #niebieskiepaski #przegryw #blackpill
  • 11
@komuch92: tylko trzeba mieć duże auto żeby na tylnim siedzeniu było wygodnie, no i trzebaby tym autem wjechać gdzieś w las by było ustronnie, a jak lepszy samochód to szkoda podwozia na jazdę po leśnych wertepach. Na łące to muszą wystąpić sprzyjające warunki pogodowe, poza tym łatwo zostać nakrytym przez spacerowicza no i dochodzą jeszcze kleszcze, brak wygody itp. Tyle przeszkód...
@nietoperze20: dziewczyna się odda samcowi w bezpiecznych warunkach. Czyli jak oskarek ,a własna chatę. Nigdy nie słyszałem żeby jakaś dziewczyna dała w jakimś pokoju studenckim gdzie za ściana 3 osoby. Musi być komfort, cała chata dla was! Ona może biegać w twojej koszuli lub bluzie w samych majtkach. W aucie to ci obciagnie jakaś gowniara z domu dziecka.