Wpis z mikrobloga

Na wykopie pojawiłam się kilka miesięcy temu.

Możecie mi wierzyć lub nie, ale mój pobyt tutaj bardzo zmienił moje postrzeganie świata. Niektóre z historii, które tu zostały zamieszczone, zostaną we mnie na długo.

Uświadomiłam sobie wiele rzeczy, które dotyczą również mojego życia.

Obecność tutaj spowodowała, że nabrałam dużego dystansu do mężczyzn.

Dzięki obserwacji tagów #przegryw i #p0lka wiem już, jacy są niebiescy. Czego chcą od kobiet, co myślą o kobietach. Jakimi są ludźmi.

Kobiety, to tylko seksdziury służące uciesze jedynej słusznej płci mającej prawo mieć prawa, potrzeby i oczekiwania.

Kobiety to tylko roboty kuchenne mające na celu ułatwienie życia pana i władcy. Jeśli kobieta ma jakieś potrzeby, to jest p0lką, bo skupia się też na sobie zamiast wyłącznie na wszystkich wokoło, zwłaszcza facecie. Jeśli kobieta ma jakieś zainteresowania, to jest to p0lka, nie może być że interesuje ją coś innego, niż kiedy będą śmieci, kiedy wypłata a na kiedy zaplanować dentystę mężowi a które tabletki do zmywarki są lepsze. Od myślenia na temat życia pozaziemskiego są faceci. Dlatego też nie dopuszczają do męskich spotkań kobiet - bo z góry uważają, że nie mają o tym pojęcia, wrzucają więc je do piaskownicy razem z różowymi swoich kumpli, żeby tam sobie psioczyły na temat pazurków i romansideł, w końcu WSZYSTKIE kobiety są takie same, nie ma wyjątkow, to mężczyźni są wyjątkowi, zachowanie kobiety można przewidzieć, więc nie trzeba się wysilać bo to co działało na jego ex 10 lat temu zadziała na nową, po co się wysilać. Ale jego nie można potraktować tak jak innego, bo każdy jest wyjątkowy.

Kobiety lecą na hajs, na złodziei sebiksów i ćpunów. Wszystkie należy zamknąć na łańcuchu w kuchni bo som gupie i nie potrafią się zachować.

I masa innych chamskich określeń na kobiety, zwalania winy na nie zarówno za ich własne niepowodzenia jak i niepowodzenia niebieskich. Wyżywanie od szmul czy pasożytów jest na porządku dziennym.

Gdybym nie miała już niebieskiego, to dzięki tej wiedzy o niebieskich, którą mam dzięki wykopowi, potraktowałabym go jako bankomat, bo po co traktować go z szacunkiem, skoro i tak by mnie zdradził, nienawidził podświadomie z racji płci i oczekiwał usługiwania? Niech chociaż da coś w zamian żeby mi się opłacało... Ale niestety, za późno posiadłam tę wiedzę :(

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 31
@AlienFromWenus Jak smiechłem że wyprodukowana starannie rozprawka a tu lecą komentarze z dwóch słów xD

Z racji że otagowany, to pół serwisu podejrzewa zarzutkę pewnie xD

Jeśli chciałaś wzbudzić debatę to współczuję. Jeśli chciałaś się wyżyć to mam nadzieję że pomogło xD

Obie płcie mają zyebanych przedstawicieli i tyle. najgorzej szafować. Pozdrawiam cieplutko.
wiem jacy są niebiescy tak naprawdę i jak mam traktować własnego niebieskiego czyli z dystansem, przymrużeniem oka


@AlienFromWenus: albo ty go rzucisz, albo on, to tylko kwestia czasu

A co do reszty, to wielkie xD