Wpis z mikrobloga

Ofc musiał się popsuć 3 miesiące po końcu gwarancji xD Mam switcha OLED, na którym jeszcze wczoraj normalnie grałam w poksy, dziś nie wyszukuje żadnej sieci wifi. Żadnej, nawet sasiadow, na telefonie z 15 sieci znajduje, tu zero. Nie działa restart, wkładanie do doka, wyłączanie i włączanie flight modu i wszystkie sztuczki które znalazłam. Reddit wskazuje ze to spalona karta sieciowa i tak sie w tych nowych modelach dzieje. Super. Czy w ogole jest jakies miejsce gdzie mi to naprawią najlepiej w Gdańsku? Ktoś się mooooze interesuje ile to by kosztowało?

Wgle tak btw. to mimo ze jestem fanem nintendo i poksow, to jak ja hejtuje switcha to jest masakra. Dbam o niego jak o dziecko, a i tak co chwila coś. Wcześniej mialam dwukrotnie #!$%@? joycony, zle spasowane z konsola, odlaczajace sie podczas grania w handhaldzie i ofc drifujace analogi. To jest chińska zabawka, a nie sprzęt.

#switch #nintendoswitch
  • 21
To jest chińska zabawka, a nie sprzęt.


@przegralamzycie: za takie cos, to ja na wykopie malo zlinczowany nie zostalem.
Wystarczy wspomniec o driffcie i tym ze nikt od tylu lat nic z tym nie zrobil i joy-cony z najnowszej zeldy beda tak samo podatne, jak te z pierwszej partii produkcyjnej.
To sie plucie w gebe klientom.
@PurpleHaze: niech mnie linczuja, prosze bardzo. Ja na przyklad sporo gram na ps5 w tamtym roku ~1000h, na switchu szacuje ze ok 3 razy mniej czyli cos pewnie kolo 300. Ponieważ tyle gram z OGROMNA PRZYJEMNOŚCIĄ wydam swoje pieniadze na najlepszy możliwy sprzęt.

Nintedo najlepszy mozliwy sprzet oferuje w jakosci CHIŃSKIEJ ZABAWKI.

Moj OLED z amazonu, do mnie przyszedl juz #!$%@?, bo joycony podczas grania w handhaldzie co chwila sie rozlaczaly,
@przegralamzycie: i tak masz szczęście. Jak poleci pamięć eMMC, a nie masz zrobionego zrzutu modchipem to baj baj płyta główna ( ͡° ͜ʖ ͡°). Niestety oled jest mocni przyoszczędzony względem V2 niemal w każdym aspekcie.
Niestety nie mam wifi na stanie, więc nie pomogę.
@Zamaskowany_Kotek: ja nawet nie wiem co z tym dalej zrobić, bo u mnie w malej miejscowości Gdansk google przynajmniej mowi ze nie ma nigdzie serwisu. Bede pewnie wyslac musiala eh, kusi kupic po prostu nową, bo lubie pokemony, ale nawet zakladajac ze spie na kasie (a nie spie) to wydawanie pieniedzy na ten sypiacy sie plastik jest troche uwłaczające. A jak jestem fanbojem i lubie ogrywac wciaz te same pokemonki, to
@przegralamzycie: Poszukaj na FB na grupach o switchu, czy nie ma tam jakiegos zapalenca, albo typa ktory zawodowo zajmuje sie naprawa. Czesto ktos kogos zna, korzystal z uslug i moze polecic.
Temat pewnie nie jest trudny do ogarniecia.
@przegralamzycie: serwis wysyłkowy. Masz wiele opcji. Drogo, średnio ale względnie szybko to np. https://wielkielektronik.com/zlecenie-naprawy . U mnie średnio cenowo, dobrze i średnio długo lub tanio, dobrze i długo :p.
Co do zmiany konsoli to mimo wszystko zostałabym na OLED. Jest pod kilkoma względami gorzej wykonany jednak mimo wszystko te zmiany nie wpływają na powszechnie występujące usterki. Główną bolączką switcha każdego modelu to te nieszczęsne kości emmc hynixa bo to jedyny element
@Zamaskowany_Kotek: podlaczylam wczoraj do docka kablem ethernet i internet w ten sposób działa. Juz sie wiec ucieszyłam, ze w takim razie to tylko to wfi, ale... Nie wiem co mnie tknelo zeby pograc w te pokemony w docku, i okazalo sie ze sa nie grywalne. Gra freezuje tak co 3-4 sekundy na cala 1 sekunde. Nie jakis maly lag czy spadek fpsow, tylko powazny freeze. Znow resetowalam w tym trybie recovery,
@Zamaskowany_Kotek: i w ogole bardzo Ci dziękuję za pomoc. Nie wiem czy bede chciala to naprawic, bo ja chce pokemony TERAZ xD juz ogladam te nowa edycje z zelda i mi sie podoba, nawet jeszcze lepiej bedzie wyglądać na półce (xD), niby mozna grac we flightmodzie w handheldzie, ale czuje ze nie dziala jak powinno i tez co jakis czas zle klikne z przyzwyczajenia przy raidzie i mi wywala blad ktory
@mr_brOz: dziękuję, masakra z góry założyłam ze minely dwa lat bo pamietalam ze gralam w pokemony na walentynki 2021, ale to musialo byc na komorce z emulatorem. Niestety kupowalam z francuskiego amazonu wiec spodziewam sie #!$%@?, ale heh w poniedzialek odeśle
@mr_brOz: nooo nie bylabym taka pewna bo niedlugo po zakupie (tak kilka miesiecy) juz raz im odeslalam z powodu joyconow i odeslali mi z powrotem, nie tkniety, ze tak ma byc (a joycony mi sie odlaczaly same podczas gry, bo tak luzno sie trzymaly), ale zobaczymy. Anyway no jest dobrze haha xD serio gdybys nie napisal to ja juz krzyzyk na nim postawilam xD sok Ci stawiam