Wpis z mikrobloga

Kupuje dwuletnia kie ceed w salonie kia (przebieg 45k), za 84 000zł, pytanie do was, coś szczegolnego sprawdzać? Są delikatne rysy w kilku miejscach, ale trzeba sie przyjrzeć, poza tym podoba mi sie, spoko jezdzi i idealnie autko dla mnie, niby jeszcze jest 5 lat gwarancji (wiem, są wyłączenia - klik) - coś jeszcze konkretnego sprawdzać/pytać?

#pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #kia #samochody #auta #motoryzacja #handel #ceed
  • 12
@Trunktwilight: Jak chcesz porządnie sprawdzić, to zrób sobie listę do odhaczania.
- typu światła (ale wszystkie wraz z podświetleniem rejestracji)
- ustawianie foteli,
- dodatkowe wyposażenie jak podgrzewane fotele, kamera cofania itp
- 45k to mało (choć na 2 lata to może być flotówka, sprawdzić dobrze książeczkę serwisową, dopytać co i jak było robione/wymieniane)
ale jak masz szanse na sprawdzenie to niech pokażą podwozie czy nigdzie nic nie leci
- czy
prawdzić dobrze książeczkę serwisową


@Piotropatra on mi to mailem może wysłać/mogę to sprawdzić online? Czy musze tylko w salonie to sprawdzać (ja sie znamy tyle na autach co na balecie to mało z tego wyczytam)

wyślę Ci zdjęcia/skany książeczki serwisowej - na początek wystarczy. Po prostu popatrz czy wymiany płynów/filtrów były na czas, czy jakieś inne rzeczy były robione.