Wpis z mikrobloga

#aferaanalna
Post z ulubionej ostatnio grupki, jakis mało atrakcyjny łepek z #piaseczno napisał do dziewczyny, czy jest „alpha widow”, wysłał jej jakis filmik na ten temat, po czym powiedział jej ze „udaje #!$%@?, która nie chce się spotkać, a za 5 lat nawet nie urodzi nikomu dziecka wiec nadaje się do utylizacji”
rozegrała się dyskusja pod postem (wklejam kawałek) i mam mega bekę, bo ogólnie znaleziona została żyła złota - same posty o kims kto może siedziec tu razem z nami na wykopie XD i pewnie wielu z nich ma konto, próbują zaruchac laske z portalu a zaczynaja wypisywać do niej o chadach i karuzelach #!$%@? i ich „wieku przydatności” kiedy zostaną spławieni XDDD
myśle ze jakby trochę poszperać to znalazłoby się wśród ostrzeżeń bardzo dużo o #przegryw stąd XD
serio jak rozmowa idzie nie po czyjejś myśli, zaczyna wyrzygiwac z siebie wykopową mowe-slang o bialorycerzach, kukoldach, chadach, erazmusach i w ogóle? XDDD i to tak całkowicie serio? XD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill #redpill #randkujzwykopem #tinder #badoo
Pobierz czaszkopranie - #aferaanalna 
Post z ulubionej ostatnio grupki, jakis mało atrakcyjny...
źródło: 2451218F-1299-4100-ACCA-7D89DA7D283C
  • 24
@analboss:

Znałam "stara panna/kawaler" ale nie "ściana".

Do tego miałam świadomość że kiedyś to określenie dotyczyło młodych ludzi, bo inne czasy były a teraz już nie dotyczy i ludzie wychodzą z założenia że mają tyle lat na ile się czują. I dlatego też nie odczuwają ściany bo nie ma już babek, które im wmawiają, że są za stare na coś. Czują się młodo i zachowują się tak jakby dalej miały tyle