Wpis z mikrobloga

@essos: tam zawsze się kończy, jednak to jak szybko będą postępować kolejne stadia to już nie wiadomo, mój ojciec ma od 10 lat norwooda 4 i nie wygląda jakby się jego linia włosów wybierała gdzieś ani kółko z tyłu rosło
@essos: a po chui xd, sam jestem na mnoxie oralnie i ducie bo jestem młody i chcę wyglądać normalnie a nie jak ktoś po chemioterapii, mój stary już dawno po 40stce, żone ma to po co mu leki które będzie musiał brać całe życie z potencjalnymi ubokami
@essos: 20 lat.

niektórzy łysole dobrze wyglądają. Zobacz na takiego Jasona Stathama

no faktycznie jak masz skrajnie zmaskulinizowaną twarz i masywną czaszkę to se możesz pozwolić na fryzurę na pazdana ale w 99% przypadków gorzej będizesz wyglądać bez włosów. Zwłaszcza z moimi rysami twarzy to bliżej mi do tiktokowych chłopców niż do tego co reprezenutje Stathman czy inny the Rock.
@maxiek: Co znaczy zmaskulizowana twarz i masywna czaszka?
20 lat to troche wczesnie zaczales. Moze za pare lat wystąpia jakies powazniuejsze skutki uboczne i bedziesz musial odłozyc
@essos:

Co znaczy zmaskulizowana twarz i masywna czaszka


wpisz sobie skull shape and bald look, wejdź w grafikę i kilka pierwszych lepszych artykułów to zrozumiesz o co chodzi.

20 lat to troche wczesnie zaczales. Moze za pare lat wystąpia jakies powazniuejsze skutki uboczne i bedziesz musial odłozyc


Zacząłem miesiąc po 19 urodzinach a to i tak rok za poźno, bo szybko mi się zaczęło wypadanie włosów (po dziadku on w wieku