Wpis z mikrobloga

@PrzeKomentator: Te bezkręgowce moralne pokroju @kleopatrixx, @L3stko nic nie odpiszą pod tym postem, bo ich guru memcen nie powiedział co mają mówić, a najlepiej nic nie mówić i robić dywersję innymi tematami.

Jednak każdy kto ma chociaż trochę rozumu powinna mu się zaświecić lampka - takim głosowaniem Konfabulacja CAŁKOWICIE zdjęła swoją maskę pseudoantysystemowej partii, jest taka sama jak każda inna partia.
@gandalf_rzulty: Podałeś głosowanie nad wielką ustawą deregulacyjną, przygotowywaną od kilku miesięcy, i mówisz że to głosowanie nad opodatkowaniem zbiórek.

Gdyby Konfa była przeciw tej ustawie deregulacyjnej, to by się można przeczepiać, że są przeciw deregulacji.

Poprawka z kwestią zbiórek, wrzucona w ostatniej chwili, do tej wielkiej ustawy deregulacyjnej, została już usunięta inną ustawą.

PO, Lewica, PL2050 itd., nie była przeciw poprawce z kwestią zbiórek, tylko przeciw deregulacji.
PO, Lewica, PL2050
Konfa była zawsze przeciw poprawce z kwestią zbiórek.


@look997: Zawsze, z wyjątkiem głosowania w sprawie poprawki, która właśnie dotyczyła opodatkowania, tubko dezinformacyjna.

Oglądałem niedawno ciekawy film - "Nie patrz w górę". Pięknie pokazuje, jak bardzo ludziom można wyprać mózgi (konfiarzom), że nawet do końca życia będą #!$%@?ć to co ich guru, bo tak działa fanatyczna wiara, którą się odznacza prawica. Prawica wierzy w swoje wartości dogmatycznie, po prostu nie dopuszczają do
@look997: Tak przepraszam, na poprawkę nie głosowali, jednak finalnie zagłosowali za, ergo - zagłosowali za opodatkowaniem. Oczywiście tłumaczenie Pana Memcenka dla Ciebie nie jest ani trochę żałosne, bo dla mnie tak - dziecko się może tłumaczyć, że zrobiło coś przypadkiem, a nie polityk, który ma się zwłaszcza za tego "oświeconego".
@gandalf_rzulty: To co pisał Mentzen było bez sensu, chciał zbyt szybko zareagować, zamiast dobrze sprawdzić co i jak.

jednak finalnie zagłosowali za, ergo - zagłosowali za opodatkowaniem.


@gandalf_rzulty: No nie zapętlajmy się. Jasno napisałem że zagłosowali za deregulacją a nieproszoną poprawkę usunięto i tyle.

Były trzy opcje odrzucenia tej poprawki.
Pierwszą opcję uwaliła PO, Lewica, PL2050 itd. - wystarczyło po prostu odrzucenie poprawki, oni nie odrzucili.
Drugą uwalił PO (senat),
look997 - @gandalfrzulty: To co pisał Mentzen było bez sensu, chciał zbyt szybko zare...

źródło: e3b8b0231569e744102fe5867db67d79691b9265339b5dc060867fed7209fddc

Pobierz
To co pisał Mentzen było bez sensu, chciał zbyt szybko zareagować, zamiast dobrze sprawdzić co i jak.


@look997: no tak, to było tak dawno, że zapomniał. Nie zapominaj, że było wyrwane z kontekstu.
To jest typowy przykład fanatyzmu - konfiarz widzi, że guru zrobił źle, ale nie przyzna, że zrobił źle, tylko mamroczesz coś tam pod nosem, że chciał dobrze.

No nie zapętlajmy się. Jasno napisałem że zagłosowali za deregulacją a
@gandalf_rzulty: Wow, napisałem że Mentzen zrobił coś bez sensu.
Ty odpisujesz, że ja fanatyk i że piszę, że nie zrobił źle. :D
Styki ci się poprzepalały, że go krytykuję, i myślisz że i tak go nie krytykuję? :D

Strona, z której bambusie podajesz zdjęcia


@gandalf_rzulty: Nie wiem skąd ten rasizm u ciebie. Nie popieram. :O

JAK WÓŁ tłumaczy co i jak, jest to FakeNewsPolska i dokładnie opisali co się stało.
że go krytykuję, i myślisz że i tak go nie krytykuję? :D


@look997: Nie skrytykowałeś go tylko usprawiedliwiłeś i wytłumaczyłeś jego działanie. A motywy jego mnie gówno interesują, bo właśnie po tym człowieka poznasz - po czynach, a nie po pustych słówkach i obietnicach.

Nie wiem skąd ten rasizm u ciebie. Nie popieram. :O

?

Przecież oni przedstawili mniej faktów, niż ja.


To nie powołuj się na ich źródła, bo jeszcze
@gandalf_rzulty: Napisałem że Mentzen nie sprawdził co i jak. Mógł sprawdzić.
To krytyka.

Czego oczekujesz, jak mogłem to ująć, żebyś był zadowolony?

?


@gandalf_rzulty: "bambusie"? [obrazek]

To nie powołuj się na ich źródła, bo jeszcze przecież mogą być sfingowane, jak tweet Memcena albo całe głosowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@gandalf_rzulty: Fantazjujesz. Ja przedstawiam konkrety. Nic przeczącego im nie przedstawiłem. Wniosek FakeNewsPolska, że głosowali za ustawą,
look997 - @gandalfrzulty: Napisałem że Mentzen nie sprawdził co i jak. Mógł sprawdzić...

źródło: Screenshot 2023-05-08 at 14-28-11 bambus Wikisłownik wolny słownik wielojęzyczny

Pobierz
Napisałem że Mentzen nie sprawdził co i jak. Mógł sprawdzić.


@look997: Nie sprawdził, czy Ci się wydaje, że nie sprawdził? Byłeś tam, złapałeś go za rękę i masz dowody na to, że nie zrobił tego z premedytacją? xD
Z resztą, twój guru zna tą maksymę na pewno: nieznajomość prawa, nie zwalnia z jego przestrzegania i tak samo ma się to do głosowania, czy podpisywania w ciemno umów lub w jego przypadku
Nie sprawdził, czy Ci się wydaje, że nie sprawdził? Byłeś tam, złapałeś go za rękę i masz dowody na to, że nie zrobił tego z premedytacją? xD


@gandalf_rzulty: Rozumiem, chodzi ci o to, że Mentzen mógł mieć złe intencje i celowo kłamać.

Z serii, jak już nie masz do czego się #!$%@?ć to pozostaje czepianie się formy i zrzucanie ciężaru na inny temat.


@gandalf_rzulty: Traktuj to jako żart bardziej. Wyluzuj.
look997 - >Nie sprawdził, czy Ci się wydaje, że nie sprawdził? Byłeś tam, złapałeś go...

źródło: 43vyg7

Pobierz
chodzi ci o to, że Mentzen mógł mieć złe intencje i celowo kłamać.


@look997: Jest politykiem, celowe kłamstwa to ich praca. Kto temu zaprzeczy nawet wobec swojej partii jest po prostu fanatykiem albo nie jest na swoim utrzymaniu.

Traktuj to jako żart bardziej. Wyluzuj. ;P

A no to spoko, sorki na wybobie różne kwiatki widziałem i raczej obrońcy konfederacji nie zaliczają się do obrońców nie-białych nie-hetero ludzi.

PO niestety samą poprawkę