Wpis z mikrobloga

Mireczki,

szukam nowy/używany #smartfon za 1500 zł na #android

- bateria conajmniej 8gb
- w miarę ok procesor (snap 860 lub wyższy)
- 128gb pamięci + karta sd (lub 256 bez karty)
- byłoby super że złączem słuchawkowym, ale może być bez niego jeśli oferta będzie zacna

Na razie w oko wpadły mi
- Moto g100
- realme gt / neo 2

i skłaniam się ku tej pierwszej.
Gdyby nie ekran IPS to miałaby wszystko.

są jeszcze jakieś ciekawe oferty?
raczej odrzucam Xiaomi/poco - po kilku latach z nimi szukam zmiany. Motka z prawie czystym Androidem wyglDa przyjemnie

#telefony
  • 4
@Yaggar: Mi poco 4 odradzał sam gość w sklepie, bo mówił, że 3 zajebiste były, ale 4 co chwila na serwis wracały.

Ja, rodzina i znajomi od lat siedzimy na serii redmi. W ciągu ostatniego półrocza kupiłem wszystkim Redmi Note 10, bo był lepszy niż 11,a 12 wtedy jeszcze nie wyszła. Każdy zadowolony. Szybki, nie zamula, duża bateria. Nawet po ostatnim upgradzie do androida 13 i miui 14 chodzi sprawnie i
@Yaggar Jak dobrze poszukasz to znajdziesz Oppo Reno 6 pro 12/256GB. Snap 870, amoled 90hz i dobre aparaty. Druga opcja to S21+ w wersji 8/256GB, cały czas daje radę, wydajność spoko i do tego zostało mu jeszcze 2 lata wsparcia więc spoko opcja.
Ta Motorola to najgorsze co można wziąć, syf z IPS i upośledzonym softem bez funkcji.
@MrPrado30 brak jakichś cudacznych funkcji mi nie przeszkadza, czysty android jak najbardziej lubię. im mniej śmieci od producenta tym lepiej. Tylko ten IPS mi trochę Motorolę psuje, bo gdyby był amoled to bym nawet nie pytal, a tak to nie wiem co wybrać.
Zobaczę tego Samsunga, dzięki