Wpis z mikrobloga

#ankieta #it #scrum #agile #programowanie #programista15k #rozdajo 50 ziko na pyszne pl.

Mirki, Mirabelki. Jest sprawa.

Różowa, zainspirowana poniższym memem, w ramach pracy licencjackiej postanowiła sprawdzić czy z adżajlem rzeczywiście jest jak z komunizmem i nie da się go dobrze zaimplementować.

Prośba o to, żebyście Wy, nasi programiści 15k i reszta sektora IT wypełniła ankietę, w której podzielicie się wrażeniami z pracy w adżajlu.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScqD6tRN0FZ2tXVmr_mWnDezfOaGyvZvkw_Mw-2vGhT6uRTRA/viewform

Gdy do 10. maja zbierzemy 30 odpowiedzi, wylosujemy osobę, która wygra voucher 50 zł na pyszne pl.
Wystarczy:
- wypełnić ankietę
- dać znać w komentarzu, że ankieta poszła

Wielkie dzięki!

PS. Niestety gorszej jakości nie udało mi się znaleźć
srut - #ankieta #it #scrum #agile #programowanie #programista15k #rozdajo 50 ziko na ...

źródło: 1649748022Vrd00jTzQE7Wwbv7rinmwu

Pobierz
  • 2
@srut: Poszło, takie parę uwag odnośnie ankiety:
- to ostatnie pytanie jest dziwne nie wiedziałem co zaznaczyć, może to jednak rozbić na parę pytań?
- to co na zdjęciu też wydaje mi się, że jest dziwnie sformułowane, jak rozumiem tutaj mam ocenić jak podoba mi się prowadzenie każdego z etapów u mnie w firmie, ale tak to dziwnie jest napisane, może tylko dla mnie
- jak zaznaczę, że nie mamy jednego
cptKaladin - @srut: Poszło, takie parę uwag odnośnie ankiety:
- to ostatnie pytanie j...

źródło: xd

Pobierz