Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja widzę srogi odpływ #rozowepaski z wykopu? Kiedyś było całkiem sporo wpisów dodawanych przez dziewczyny, teraz 95% to chłopy, zwłaszcza z pewnego tagu. Spoko, że jest tu miejsce na rozmowę o męskich problemach, ale zalatuje to już trochę piwnicą.

#gownowpis
  • 15
  • Odpowiedz
@Kostikov: wykop umarł.
poza tym po co ci różowe paski. Nie nienawidzę kobiet, po prostu nie widzę sensu w jakiejkolwiek interakcji z nimi, bo nie są mi do niczego potrzebne.
  • Odpowiedz
@Kostikov: w internecie mężczyźni to mężczyźni, kobiety to mężczyźni a małe dziewczynki to pajace przebrani za harcerzy (epcu łowcy czy jakoś tak)
  • Odpowiedz
@Kostikov: odpływ to ja widzę, ale wszystkich równo. A że mirabelek było już wcześniej odpowiednio mniej, to teraz prawie w ogóle ich nie widać i zostały tylko jakieś niedobitki. Poza tym co się dziwić, jeżeli po wejściu wykopu 2.0 odeszło wielu normalnych użytkowników i zostały same odpady typu przegryw, p0lka itp., to różowe paski nie mają zbytnio interesu tu siedzieć, bo nawet nie mają z kim tu gadać
  • Odpowiedz
  • 0
@DIO_: Po to, że ten portal jest (był) całkiem fajny i unikalny, z trochę innym spojrzeniem na rzeczywistość niż na Twitterze czy TikToku i słabo, że staje się coraz większą wylęgarnią sfrustrowanych facetów.
  • Odpowiedz
staje się coraz większą wylęgarnią sfrustrowanych facetów.


@Kostikov: A moim zdaniem dobrze. Ja zaczną mordować ludzi na ulicach, to będę oglądał to jedząc popcorn.
  • Odpowiedz
@Kostikov teraz jest mniej normalnego kontentu a przegrywowego jeszcze więcej. do tego pod niektórymi wpisami można odnieść wrażenie że każdy Mirek to przegryw mizogin bo próżno szukać jakichkolwiek pozytywnych komentarzy
  • Odpowiedz
@Kostikov kiedys bylo tutaj calkiem fajnie, duzo ciekawostek, heheszków, a od rewolucji biauka mam wrazenie, ze co drugi wpis jest o tym jakie to rozowe sa tępe, ruchaja sie z chadami, czekaja tylko na to by skakac po mokebe itp itd xD po co czytac takie szambo?
w polemike nawet nie ma co wchodzic, bo zaraz czlowieka zmieszaja z blotem xD
  • Odpowiedz