Wpis z mikrobloga

Wczoraj obejrzałem ostatni z ostatnich Star Treków. Chciałoby się jeszcze śledzić przygody załogi TNG, ale załoga już zasługuje na emeryturę. Fajnie, że tak miło zakończyli całość i że większość obsady dotrwała tyle lat. No cóż - oficjalnie czas na kolejne pokolenie Start Trek'a

Ogólne wrażenia z trzech sezonów serialu mam średnie. Nie za bardzo umywa się do TNG czy późniejszych filmów. Za dużo papki typu czuję-więc-jestem, a za mało starego dobrego technobełkotu ;) i ogólnie fabuła jakaś taka średnio strawna. To już nie to samo co kiedyś, ale mimo wszystko fajnie było zobaczyć załogę jeszcze jeden ostatni raz.

These are the voyages of the starship Enterprise. Its continuing mission, to explore strange new worlds. To seek out new life and new civilizations. To boldly go where no one has gone before.


Ile razy oglądałem TNG to nie da się policzyć i tak sobie nostalgłem na koniec.

#seriale #startrek #picard #nostalgia
BeginEnd - Wczoraj obejrzałem ostatni z ostatnich Star Treków. Chciałoby się jeszcze ...
  • 8
@BeginEnd: w Picard jest strasznie dużo pierdzielenia o niczym i jak dla mnie masa irytujących postaci.
W SNW irytuje mnie spock bo jest mało spockowaty no i jednak to nie jest Leonard Nimoy - niemniej całkiem dobry ST
  • 0
@qwelukasz: Ehhh... Dostanę Złotą Łopatę ale niech tak będzie. Oglądanie SNW też nie sprawia przyjemności. Ten natłok czarno-żółto-tzipskich "aktorów" to nie dla mnie. Doszedłem do s02e02 i chyba dalej sobie podaruję. Ale mimo wszystko dzięki za podpowiedź, początek wydawał się obiecujący.