Wpis z mikrobloga

@slkt

zrobił dzieciaka chociaż nie wie czemu i trzyma go przy życiu

Jakoś nie widzę, żeby ktokolwiek napisał, że "zrobił dzieciaka i nie wie czemu trzyma go przy życiu". To tylko i wyłącznie twoja toksyczna interpretacja. Co do wywodu o tym, że rodzice mają się za nadzwyaczajną kastę - również, tylko twoje dziwne interpretacje.

Nie chcesz mieć dzieci - twoja sprawa, ale daruj sobie to pasywno agresywne dogryzanie rodzicom. Albo podziel się
@Nester86 O chłopie. Wypatruj czerwonej lampki. Też miałem kochające dzieci. Sielanka. Dopóki madce nie #!$%@?ło. Dobrze, że się stało jak już były nastoletnie. Wcześniej bym sobie nie poradził. Według zasady: jedni mężczyźni kochają małe dzieci, inni wolą dorosłe.
@eloar: No to bardzo mi przykro, że masz tak i takich rodziców.
Ja swoje dziecko zamierzam wspierać w życiu jak tylko będę mógł, żeby mu się źle nie wiodło i żeby nie żałował.
On ma być dumny ze mnie, a nie ja z niego :)
@Sprus: Zgadzam się, jak się nie bawisz to gnuśniejesz. Ale mama Ci całe życie obiadów robić nie będzie, a w szkole to możesz być najwyżej nauczycielem. Nie da się żyć jak nastolatek, przejrzyj na oczy opie :)
Nie jestem przegrywem ;-) To ona jest o mnie zazdrosna, ale razem już 14 lat więc już by sobie znalazła jakby była młodsza...a u mnie z wiekiem wygląd bardziej na + także się nie boję bo dbamy o relację.

@fff112: ojojoj, jaka z ciebie super partia! Taki lewandowski to przy tobie się chowa, czym jest ta sława i miliony, które zapewnia żonie. Jego żona będzie skakała po knadze jakiegoś alvaro, ale
Pobierz PanManieglev - > Nie jestem przegrywem ;-) To ona jest o mnie zazdrosna, ale razem ju...
źródło: dsrgf
@slkt: Napisałeś pasywno agresywne bzdury, a teraz odwracasz kota ogonem, że to ci mityczni "wy" sugerują, że są bardziej dojrzali, chociaż z tego co widzę ludzie posiadający dzieci przedstawiają swój punkt widzenia bez umniejszania ludziom bezdzietnym. W drugą stronę tak średnio z tym umniejszaniem, no, ale cóż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@graczboo: nie masz zielonego pojęcia jak będzie Cię postrzegało Twoje dziecko. Może myślisz, że wspierasz, a ono będzie czuło się przytłoczone. Może będziesz nadopiekuńczy. Możesz mu z łatwością #!$%@?ć całe życie. Nie mów więc innym, że jak "dorosną" to zrozumieją, że właśnie tego potrzebują do szczęścia. Jeśli myślisz, że Twój sposób życia jest najlepszym, to jesteś na najlepszej drodze do bycia rodzicem, od którego dzieci chcą jak najszybciej uciec na swoje