Wpis z mikrobloga

Mówi się że dla #p0lka atrakcyjny samiec to ten agresywny, że "łobuz kocha najbardziej".

Ale na czym, z perspektywy mężczyzny, polega ta agresja?

- "baby lubią agresję więc muszę być agresywny, nie wiem jak to wygląda więc pooglądam filmy że złoczyńcami"

- "wkoorwia mnie wszystko co mnie otacza, głupia pszczoła co bzyczy i słońce które świeci, zaebałbym sam sobie, żeby tylko wyżyć się przez te nerwy, które czuję, jakbym wypił 10 mocnych kaw. Poszedłbym wręcz do specjalisty bo nie dam rady tak żyć ale co to da, dalej będę to kisił w sobie i tłukł żonę za krzywe spojrzenie "

- "wkurza mnie, gdy ktoś olewa co mówię i mnie przedrzeźnia, ale to akurat każdego człowieka wkurza, z tym że ja jako mężczyzna mam niepisane prawo krzyknąć głośniej i okazać swoje niezadowolenie, w przeciwieństwie do kobiet, bo wiem, że nikt na mnie ręki za to nie podniesie a raczej każdy ustąpi dlatego to wykorzystuję a inni myślą, że jestem agresywny "

Czyli czym jest taka agresja? Jest udawana, jest naturalna i nie hamowana strachem, czy jest chorobą psychiczną nakazującą bić i atakować wszystko co się rusza, bo facet sam ze sobą nie daje rady? Ponoć to instynkt, testosteron, ale jak faceci to odczuwają, jako nakaz organizmu "przywal mu, zgwałć tamtą" i depresja z powodu nie możności (z racji przepisów prawnych) wykonania polecenia gadziego mózgu?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #agresja #pytanie
  • 16
@lexico: no ale ja pytam jak to facet odczuwa xD co sprawia, że jakaś bzdura zamiast być obojętna sprawia że facet się wkoorwia i przestaje myśleć logicznie, a zaczyna czasem wyzywać nawet, zamiast temat olać?

Coś na zasadzie "nie chce mi się ale muszę wydrzeć ryja bo pojawi się to jeszcze kilkakrotnie a wtedy zacznie wkoorwiać" czy na zasadzie "nikogo to nie wkoorwia tylko mnie ale to i tak problem całego
@AlienFromWenus: Co ty masz z tym biciem? Jakieś traumy z dzieciństwa? Już przecież tłumaczyłem, że nie chodzi o fizyczną agresję, ale by właśnie robić awantury nawet z dupy o pierdoły czy nie zgadzać się na wszystko od razu, bo gro kobiet uważa zgodnego faceta za nudnego.

Dasz prezenty, wycieczki czy spontany, a taka ci powie po kilku latach, że to już dla niej norma i oczekuje kolejnych bodźców. Emocjonalne ćpunki. Sam
ale by właśnie robić awantury nawet z dupy


@Tytanowy_Lucjan:

Ale skad facet wie, że musi zrobić awanturę z doopy? Co mu nakazuje, by złościć się na mało ważne rzeczy? Czy on nie cierpi z tego powodu, że go tak wszystko wkurza, czy chce tego, czy to kontroluje?

dom i kredyt jest na mnie, bądź za mną a będzie dobrze


@Tytanowy_Lucjan:

Ta, i taki szybciej zdradzi, bo jak wszystko uważa za
co sprawia, że jakaś bzdura zamiast być obojętna sprawia że facet się wkoorwia i przestaje myśleć logicznie, a zaczyna czasem wyzywać nawet, zamiast temat olać?


@AlienFromWenus: niedojrzałość emocjonalna.
Coś takiego przechodzi około 13 r.ż.
@AlienFromWenus: Napisałem wyżej, że to różni płcie, iż większość facetów chce świętego spokoju ostatecznie i stabilnej rodziny, która daje mu sens pracy na jej rzecz i rozwoju oraz umacniania. Jak już mężczyzna znajdzie idealną kobietę dla siebie oraz się naruchał w życiu to stwierdza, że każda cipka jest taka sama i nie warto ich zmieniać co chwilę, więc lepiej wybrać sobie taką zrównoważoną w miarę psychicznie i która nadaje na tych
no ale ja pytam jak to facet odczuwa xD co sprawia, że jakaś bzdura zamiast być obojętna sprawia że facet się wkoorwia i przestaje myśleć logicznie

Co mu nakazuje, by złościć się na mało ważne rzeczy?


@AlienFromWenus: facet na początku związku jest zrównoważony (pisząc obrazowo ma długi ląd zanim się odpali - na zasadzie bomby z lądem) jednak pod wpływem toksycznego związku po x miesiącach ciągłego "wiercenia dziury" np miałeś kupić
@woskrosenie:

Kobiety też tak mają, też je wkurza czepianie się głupot, czy np jak dzieci nie słuchają. Też wybuchają złością. Mimo że zdarzają się agresywne kobiety to mężczyźni są uważani za agresywnych, dlatego znów pytam, co czuje mężczyzna, który zamiast odpuścić, tworzy awanturę lub atakuje, mimo iż to co go wkurzyło wkurza też kobiety. Jego wkurza bardziej?
Kobiety też tak mają, też je wkurza czepianie się głupot, czy np jak dzieci nie słuchają

@AlienFromWenus: a to nie jest tzw. "wiercenie dziury" przez dzieci? 10 razy im powtarzasz nie rusz a i tak musi zrobić po swojemu? I potem widzisz takiego klocka na podłodze i cyk awantura gotowa, a niby głupota, zwykły klocek na podłodze.

co czuje mężczyzna, który zamiast odpuścić, tworzy awanturę lub atakuje

@AlienFromWenus: jak wie