Wpis z mikrobloga

@guest: Alhaitham spread albo cyno hyperbloom/aggravate(wymagane cons albo sig), ewentualnie nilou bloom. Możesz też burgeon z thomą pod EM albo xiangling. Vape burgeon, chociaż ciężko, żeby był lepszy od zwykłego vape, ale podobno da się.
@guest: Nahida jest onfield i spamujesz Normal.
Jakoś szczególnie nie ma tu rotacji bo jakby nie patrzeć to robisz Nahida E->Kuki E->xingui burst->yelan burst->nahida N, w przerwach możesz używać burst na Kuki i E na hydro.
@guest Nie ma tu zbytnio rotacji, bo mi muli podczas nagrywania ale to wygląda mniej-więcej tak, tylko uważasz na burst uptime żeby robić jednocześnie dwa hydro bursty były up.
Kiciuk - @guest Nie ma tu zbytnio rotacji, bo mi muli podczas nagrywania ale to wyglą...
  • 0
@Kiciuk: bitrate tragiczny na nagraniu :d
nahida na razie 8/9/9 + Widsith + 507EM/143ER/48CR/113CD
kuki z braku lepszej broni #!$%@? z parasolem, Toukabou Shigure, jutro będzie 90lv i w weekend spamowanie talentami bo spectry mi wyszły z planszy, tragedia będzie oczywiście jak zwykle z artefaktami bo kolejny set :v
  • 0
@Tradey: niech dadzą w końcu możliwość przypisania kilku zestawów artefaktów do postaci, nie chce mi się szukać artów raz do jednej, raz do drugiej konfiguracji Raiden xd
  • 0
@Pioter_Polanski: bolą u mnie niskie konstelacje tych postaci, zobaczymy jak wyjdzie nahida zbudowana na 5/10 i kuki na 4/10, potem może faktycznie spróbuje z collei. na razie wersja @Kiciuk najmniej angażująca w budowanie nowych postaci