Wpis z mikrobloga

Obejrzałem te jego wypociny i muszę przyznać ze on się wstawia w role ofiary. #!$%@? ze miał dużo krzywych akcji Amazon,NFT, Joga, Kanał Sportowy. Człowiek który tak postuluje na swoim instagramie o LGBT, Feminizmie i aborcji, boi się przedstawić swoich poglądów na strimie. Wrak człowieka zrobi wszystko, aby zarobić pieniądze na Youtubie ????
@oliwer0076: lol dosłownie potwierdzasz to co mówi w filmiku xD Gonciek wie, że miał krzywe akcje, ale co z tego? Skrzywdził kogoś? Jeżeli tak to idź na policję i to zgłoś, a jeżeli tylko się ośmieszył to czy jego pokutą nie wystarczy, że była #!$%@? psychika? (co było po nim widać wielokrotnie, a czego owocem był między innymi występ w HP i utrata wiarygodności)
Czego jeszcze oczekujesz? Jeżeli zniknie z internetu
@Heibonna W 2018 roku Krzysztof Gonciarz został oskarżony o nękanie i agresywne zachowanie wobec jednej z blogerek, z którą miał spór na tle praw autorskich do filmiku z jej udziałem. Gonciarz nie przyznał się do winy i twierdził, że to on jest ofiarą hejtu w internecie.

W 2019 roku Krzysztof Gonciarz został skrytykowany przez osoby związane ze środowiskiem osób niepełnosprawnych za filmik, w którym udawał osobę z zespołem Downa. Gonciarz przeprosił później
@oliwer0076 i to są powody żeby człowieka konsekwentnie niszczyć w internecie? Wylewać na niego wiadra hejtu pod każdym wpisem i wymyślać obraźliwe historie, które nigdy się nie wydarzyły? To co Wykop robi z Gonciarzem to jest mega przesada.
@oliwer0076:
1. I jak potoczyło się postępowanie?
2. Ok, zrobił głupotę, przeprosił, wycofał się. Z tego co kojarzę zrobił też donacje na fundację związana z osobami chorymi w ramach przeprosin
3. I jak krytyka kogokolwiek skrzywdziła?
4. Ja ciągle obrażam bydgoszczan, zasługuje na karę cielesną?
@Heibonna: xd

To dużo mówi o twoich priorytetach. Bo np. Ja uważam że koszenie ogromnej kasy ( vide patronite) na robieniu takich rzeczy jak gomciarz to jest über wygryw I przywilej dostępny malutkiej garsteczce mieszkańców planety ziemia
@m_ney: wielu było takich co kosząc grube kokosy skończyło rzucając się z mostu czy krzesełka. Nie nam tu oceniać jego stan psychiczny czy finansowy. Ważne, że robi to co lubi i dobrze na tym wychodzi. Jedyne osoby, którym to przeszkadza to jakieś randomy z wypoku lol
@Heibonna: no już slabo mu to wychodzi - jak sądząc po spadku wyświetleń i samym odbiorze a i chyba niezbyt lubi jak sądząc po tym co robi ( dużo gorsze materiały jak kiedyś)

Oczywiście nie on winny że zrobił z siebie błazna i karykaturę wlasnej osoby xd

Niech się wstydzi ten co robi, nie ten co widzi