Wpis z mikrobloga

Uwielbiam oglądać filmy, ale oprócz tego interesuje się licznymi ciekawostkami na temat filmów, aktorów itp. Lubie tę ciekawostki sprzedawać znajomym podczas rozmów o filmach i wiem, że wiele z nich nie znają i są nimi zaciekawieni. Zdaje sobie sprawę, że wiele dla wielu osób co interesują się kinematografią tak jak ja to te ciekawostki są oczywiste no ale właśnie nie dla wszystkich. Postanowiłem jeśli będzie zainteresowanie publikować co jakiś czas jakąś ciekawostkę filmową pod tagiem #ciekawostkifilmowe - jeśli to kogoś w ogóle zainteresuje. Zastanawiałem się czy pisać taki post, ale patrząc na mirko są tutaj większe śmieci tak więc co mi szkodzi ;)

Najpierw ciekawostka, która mnie naszła po obejrzeniu filmu Sierżant Bilko.

Phil Hartman wystąpił w filmach Sierżant Bilko, Sknerus, Świąteczna gorączka, Randka w ciemno itp. Znany ogółem z komedii kręconych w latach 80 i 90. . 28 maja 1998 został śmiertelnie postrzelony podczas snu w głowę przez swoją żonę Brynn, która następnie popełniła samobójstwo. Uprzednio groził, że ją zostawi jeśli będzie brać narkotyki.

No i mały bonus, który kiedyś wspomniałem na wykopie. Jean Reno jest Hiszpanem.Jego rodzicami byli Hiszpanami, którzy przenieśli się do Maroka. Tam też się urodził w 1948 w Casablance. Właściwe jego imię to : Juan Moreno y Herrera-Jiménez

to tylko i pozdro ;)

#film #ciekawostki
maxwol - Uwielbiam oglądać filmy, ale oprócz tego interesuje się licznymi ciekawostka...

źródło: comment_bhNxhxcA8wG62zHRCXj6JATCnH9qfcEa.jpg

Pobierz
  • 4