Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób które były w Omanie, mam w przyszłym tygodniu wylot linia WizzAir z Omanu do Abu Dhabi. Dlaczego WizzAir nakazuje wydrukować bilet skoro sami namawiają do używania tych z telefonu?

Problem jest taki ze aby wydrukować w domu musze wybrać miejsce za minimum $11 na godzinny lot co jest bez sensu a wydrukować w ciągu 48h przed wylotem za bardzo nie mam jak. O co tutaj chodzi?

#wizzair #samoloty #latanie #podroze #podrozujzwykopem #tanieloty #pytanie
FeyNiX - Mam pytanie do osób które były w Omanie, mam w przyszłym tygodniu wylot lini...

źródło: IMG_1039

Pobierz
  • 19
@FeyNiX: Nie nocujesz nigdzie w ciągu tych 48h? W każdym hostelu, hotelu itd. Ci wydrukują za darmo albo za symboliczne grosze.
Oman to przyjazny ale dość dziwny kraj i mogą mieć jakieś swoje dziwne zasady na lotnisku, to zależy od lotniska a nie linii ostatecznie czy akceptują cyfrowe karty pokładowe czy nie.
@Konkol: Nie obiecuj mu tego jeśli nie załatwiałaś tego konkretnie na tym lotnisku.
  • 0
@DerMitteleuropaer nocuje i to 7 nocy w Abu Dhabi a hotel to Holiday Inn Downtown 4 gwiazdki. Telefon mam iPhone z najnowszym iOS także dosyć popularny i właśnie obstawiałem na drukowanie w mieście ale liczyłem na usługi poza hotelem tylko nic ciekawego nie znalazłem
  • 0
@Konkol właśnie napisane jest ze to linia low-cost i zalecają samemu sobie garnąć bo drukowanie na lotnisku to dodatkowa opłata. Ogólnie WizzAir latałem dużo ale na trasach UK-PL i problemu nie było. W tamta stronę lecę Etihad także oni akceptują wszystko j nawet jeść dadzą mimo ze cena biletu niższa
@FeyNiX:

Możliwe że przy wylocie, musisz udowoxnić że wylatujesz z tego samegi lotniska na które przyleciałeś wjeżdzając do ich kraju.

W egipcie masz problem jak przylecisz na lotnisko A a wracasz do PL z lotniska B.

Jeden z 4 kolejnych "celników' żada okazania biletu wjazdowego.
  • 0
@w0jmar wiem że na wlocie chcą okazania biletu powrotnego ale nie napisane jaki i hotel jeżeli jest oraz ubezpieczenie zdrowotne które posiadam
  • 0
@DerMitteleuropaer ogólnie to iOS ma AirPrint i AirDrop które są skanowane także chętnie z tego drukują a przesyłanie między androidami i Microsoftem nie każdy się pisze a o e-mail nie pomyślałem
@FeyNiX: Czemu niestety? jaki to problem wysłać maila zamiast się bawić gadżetami?

Kupiłem sobie niedawno nowy aparat fotograficzny. Ma od #!$%@? jakichś funkcji typu wifi, bluetoothy itd. a i tak najszybciej i najwygodniej jest wyjąć kartę pamieci i włożyć ją do czytnika tak samo jak w każdym aparacie zawsze od 15 lat.
@FeyNiX:
Przy wylocie.
Podczas POWROTU, mogą zażądać okazania biletu na podstawie którego przylecialeś, aby sprawdzuć czy to lotnisko z ktorego teraz odlatujesz jest tym na ktore przyleciales, wjeżdżając do danego kraju.
  • 0
@Konkol @w0jmar @DerMitteleuropaer

Problem częściowo się rozwiązał. W końcu się odprawiłem, standardowo miejsce D od środka i informacja o wydrukowaniu karty a po otworzeniu odnośnika z karta pokładowa w PDF informacja jak na SS. Wychodzi na to ze tam gdzie odprawa bagażu (którego nie mam) wydrukują bilet. Ciekawi mnie co chcą sprawdzić bo mam obecnie wizę turystyczna w UAE a wylatuje i wracam tego samego dnia
FeyNiX - @Konkol @w0jmar @DerMitteleuropaer 

Problem częściowo się rozwiązał. W końc...

źródło: IMG_1200

Pobierz