Wpis z mikrobloga

@Ca_millo: skoro wypisujesz takie bzdury to widać jak mentalnie jesteś przegryw nawet jakbyś miał 4 z wfu.
Angielski, matematyka i fizyka to są jedyne przedmioty, które mówią o tym czy ktoś = oski
@ikimrdbeietocytynal: Ja miałem nienajgorszą katechetkę. A jak poszła na macierzyński na półtora roku to miałem ze spoko księdzem religię.

Były 3 godziny tygodniowo. Jedną robił program, drugą każdy się zajmował sobą, a trzecią robił nasze tematy anonimowo. Zbierał karteczki z propozycjami tematów na początek roku i potem to omawialiśmy.
@PrawaRenka: U mnie informatyka i angielski najgorzej. W gimnazjum angielskiego nie miałem i było mi trudno od pewnego momentu.

Z informatyką sobie słabo radziłem już od gimnazjum. Komputer w domu był dopiero w wieku 17-18 lat...
@Ca_millo Dobre zachowanie = oski
Z tą informatyką to bym polemizował, co to za nołlajf, co ma słabe stopnie z infy :D
Jedyne wytłumaczenie to chyba sytuacja jak Twoja, z brakiem komputera

Naukę skończyłem ponad dekadę temu.


To akurat widać po PO, teraz albo nie ma takiego przedmiotu, albo inaczej się nazywa. A strzelaliście z kbks?
@Ca_millo: jeszcze informatyka do kolekcji.
Jak nie będziesz ogarniał takich przedmiotów to nie dziw się potem żeś przegryw. Z tych czterech przedmiotów powinieneś mieć dobry przynajmniej, reszta jak wyjdzie. Wf czy jak to tam się zwie to nie ma totalnie znaczenia, dbać o siebie powinieneś zawsze i mieć kondycję.
Jak pójdziesz do pracy to nie uciekniesz od logicznego myślenia i sprawności działania. Widzę co się dzieje teraz, do pracy przychodzą ludzie