Wpis z mikrobloga

Podczas gdy szpitale i krematoria były rzekomo przepełnione, medycy na całym świecie tańczyli i opracowywali nowe układy taneczne.

▪️„Pracujemy ponad nasze ludzkie limity” – mówili.
▪️„To najgorsza pandemia stulecia” – mówili.
▪️„Nasz zawód zasługuje na większy szacunek” – mówili.

Jak z perspektywy 3 lat oceniacie tę sytuację?
#koronawirus #bekazcovidian #covid
dziadeq - Podczas gdy szpitale i krematoria były rzekomo przepełnione, medycy na cały...

źródło: FuxbMkzWIAIzqyX

Pobierz
  • 105
@dziadeq moja rodzicielka to lekarz i akurat całą "pandemię" była na oddziale covidowym. Wyszło tak, że rodzice spłacili kredyt na dom o 11 lat szybciej XDD w pewnym miesiącu wypłata byla x7 (serio, siedmiokrotnie większa). Siostrę zdążyliśmy wpakować na telefon, na rejestrację w pobliskiej przychodni i też dostawała jakieś chore bonusy typu +9k netto XDDD
@dziadeq:

„Nasz zawód zasługuje na większy szacunek”


Szkoda, że gros tych lekarzy potem się wygłupiało w telewizjach mówiąc o rzeczach, które totalnie się nie sprawdzały i tylko zmniejszyli zaufanie do tego zawodu. Pamiętacie Horbana i jego "to będzie tsunami!" albo Grzesiowskiego wrzucającego fotki z testami przed wigilią?

Jak mam na serio traktować tych gości, którzy kompletnie od czapy i poprzez swoje silne parcie na szkło pośrednio uczestniczyli w niszczeniu ludzkich żyć?
@dziadeq: nauczyłem się że:
-przy pomocy odpowiednich środków i przekazu można zmanipulować również mnie, a jestem raczej bardzo sceptyczny do wszystkiego
-lewacy by zjedli gówno, byle tylko być na fali - jak sobie przypomnę o zrobieniu religii ze szczepionek to aż mnie skręca
-lekarz to prestiż, a większość powinno się tego zawodu obecnie wstydzić - łase na hajs zakłamane, wypalone zawodowo smrody, którym się nie chce pracować i chodzi TYLKO o