Wpis z mikrobloga

Zacząłem grać w Jedi Survivor i wyłączyłem po 10 minutach xD Niezależnie od ustawień graficznych gra działa w 40-50 fps'ach, użycie karty graficznej od 30 do maksymalnie 60 procent, tak gównianiego portu to ja dawno nie widziałem, Cyberpunk na PC na premierę to był majstersztyk optymalizacyjny w porównianiu do tego, może wrócę za 2 lata jak coś poprawią

#starwars #pcmasterrace
  • 9
  • Odpowiedz
@elcracktotal mam 13900KF i 4090, constant stuttering i spadki fpsow do 40 xD a gram w 2K. Karta ma uzycie jakby na wakacjach byla.

Zabawne bo caly coruscant takie spadki byly, zabilem pierwszego bossa i byl etap gdzie mialem stale 144 z vsynca, pogralem chwile dluzej, kolejna lokacja i spadki do 40-50.

Zmiana ustawien nic nie zmienia.

Geniana gra, polecam kazdemu.

P.S. ogolnie wszystko rozbija sie o to, ze procek z niewyjasnionych
  • Odpowiedz
  • 1
@GhostTrick: 5800x3d i RTX 4070

@Kuriozal Najgorszy port jaki widziałem od czasów Batman Arkham Knight, a ogromna szkoda, bo gierka podobno jest świetna, nawet na konsolach są spore problemy z optymalizacją, więc coś musiało pójść naprawdę nie tak

@Eshirael Miałem kupione EA Play Pro do ogrania Dead Space Remake i miałem przy okazji przejść Jedi Survivor, ale przy obecnym stanie technicznym gry nie ma na to szans
  • Odpowiedz