Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja #wojna

Dziś jadąc przez moje miasto i widząc wiszące Polskie flagi co pare metrów poczułem rozpierającą mnie dumę. Dotarło do mnie, że żyję w mojej pięknej ojczyźnie a onuce jak ci z wykopu nie mają żadnego znaczenia w prawdziwym życiu. Jak dobrze, że większość społeczeństwa wie w jakim kraju żyje i czuje jeszcze patriotycznego ducha. To będzie piękny 3 maj dokładnie 6 dni przed zgruzowaniem rosyjskiego gówna i startem kontrofensywy.
Prawda @michkoPLX Polska piękny kraj, wspiera potrzebujących naszych braci Ukraińców.
  • 22
Przodkowie plują ci w morde jeśli myślisz, że Ukraińcy to nasi bracia. Jedyne co nas z nimi łączy to wspólny wróg.


@michkoPLX: To ci plują w morde, jak Polak może mieć jakikolwiek pozytywny stosunek do rosji?
Polacy doskonale rozumieją sytuację, w której Ukraina się znalazła i dlatego im pomagamy. Pomagamy im tak jakby my byśmy chcieli żeby nam pomagano w przeszłości.
Poza tym dzięki za konsekwetne zniechęcanie ludzi do głosowania na
@VWgolf3 tez jak wychodziłem dzisiaj z chaty to widziałem w #!$%@? flag wszędzie i zajebiscie się patrzalo, byłem 2 tygodnie temu w Jordanii to tam wszędzie flagi są i jak byłem w Akabie to tam maja taka #!$%@? na 100 metrów ze z paru km było widać w Warszawie taka powinni jebnac na takim rondzie duzym a flagi fajnie jakby caly rok był chociaż na części balkonów w blokach itp
Przodkowie plują ci w morde jeśli myślisz, że Ukraińcy to nasi bracia. Jedyne co nas z nimi łączy to wspólny wróg.


@michkoPLX: moi przodkowie nigdy nie chcieliby, żebym oceniał dzieci za grzechy ojców, bo moi przodkowie #!$%@? mieli mózg xD
Dziś jadąc przez moje miasto i widząc wiszące Polskie flagi co pare metrów poczułem rozpierającą mnie dumę.


@VWgolf3: Komuchy wieszają z okazji 1 maja. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przodkowie plują ci w morde jeśli myślisz, że Ukraińcy to nasi bracia


@michkoPLX: nie zapominajmy też o nienawiści do Anglików-oszustów, Niemców-faszystów, Włochów, Czechosłowaków i Ślązaków ()