Wpis z mikrobloga

Jak macie dziadków-działkowców we #wroclaw o słabym sercu to niech wezmą podwójne piguły gdy listonosz przyniesie polecony z Zarządu Zieleni Miejskiej. Łysy sternik kotka Wrocka kroi cichaczem działkowców – dzierżawa działek od miasta drożeje o 1000%. Art. sprzed dwóch lat na ten sam temat: https://gazetawroclawska.pl/podwyzki-az-o-tysiac-procent-wroclawianie-sa-zszokowani/ar/c1-15503503 Wtedy musieli się wycofać, ale teraz podwyżka weszła i w dodatku każą urzędnika łapać i aneks podpisywać a jak nie to wypad.
  • 8
@Juzef: Ale zieleń miejska to nie ROD pozatym w umowie z zielenią miejską mam zapis o ile może mi dzierżawa podrożeć, ciekawe jak się do tego odniosą.
I jeszcze jedno do tej pory płaciłem 34zł za ogródek z zieleni miejskiej więc bez przesady nie róbmy z tego afery
@Juzef: Już 2 lata płacę 1zł/m2 xD Co więcej, umowa jest skonstruowana tak, że ja jako dzierżawca nie mam w sumie praw, same obowiązki. Spodziewam się, że działki na terenie których dzierżawię swoją szybko opustoszeją
@dumahpl: Wydaje mi się że rozchodzi się o tych którzy podpisywali umowę zanim było 1zł/m². Co do praw to prawda nie mamy żadnych dlatego zorganizowałem sobie ROD żeby coś mieć jak się miasto rozmyśli
@Vimes: Tak tak, o nich się rozchodzi, natomiast co ciekawe - 2 lata czekałem na podpis Sutryka, żeby w ogóle podpisać umowę... A jak już ją dostałem, to właśnie z nowymi stawkami. A o ROD mogę sobie pomarzyć przy tych cenach