Wpis z mikrobloga

Hej hej Mirki :) wczorajsza noc była jedną z najgorszych jak nie najgorsza. Wczoraj w dzień fajnie ciepło, a w nocy odczuwalna 2 stopnie. Niestety nie udało mi się wejść do swojego pokoju VIP bo młodzi ludzie oblegali klatkę gdzie znam kod do drzwi. Młodość rządzi się swoimi prawami. Najgorzej, że dzisiaj mogłem zarobić parę złotych lecz po takiej nocy nie dałbym rady. Elbląg jest pięknym miastem, tak mi się podoba, jego problemem jest brak ludków. Zostali sami starzy ludzie, Ci co tu pracują i mieszkają no i oczywiście "sebiksy". Szczerze myślałem, że wczorajszej nocy dostanę lanie. Z obserwacji mogę stwierdzić, że lepiej nawet nie przechodzić obok omawianego gatunku ludzi. Przeszkadza im wszystko, choć do brody się nie przysrali ;) no nic, udanej soboty :)

Ps. Pare spraw ruszyło do przodu :)

#przegryw #bezdomnosc #depresja
Rozwodnik - Hej hej Mirki :) wczorajsza noc była jedną z najgorszych jak nie najgorsz...

źródło: IMG_20230422_165833_1

Pobierz
  • 14
  • 0
@Kremufka2137: pomoc w ogarnięciu jakiejś ziemi/działki. Cena za godzinę 20 ziko więc fajnie, nawet bardzo. Walczyłem rano, że może dam radę ale po 10 napisałem z przeprosinami, że niestety nie dam rady.
@Rozwodnik: Może to dziwnie zabrzmi, ale trochę otuchy mi dodają te twoje wpisy
To jak sobie radzisz z obecną sytuacją, mimo że jest jaka jest, nie poddajesz się i żyjesz dalej
Jeśli kiedyś jakimś cudem będę miał za dużo hajsu, to chętnie bym ci coś odpalił eh
Trzymaj się mirek