Wpis z mikrobloga

Czy są tu jacyś użytkownicy Giant Propel Advanced 2 disc (2022)? Próbował ktoś wsadzić oponę 30mm? Wg. producenta max to 28, ale podobno niektóre 30 wchodzą.
Rozważam zakup tego modelu, ale chciałbym mieć możliwość założenia 30mm. W modelu 2023 katalogowo wchodzi 20, ale średnio podoba mi się kolor :)

#szosa #giant
  • 13
@cozrobiszjaknicniezrobisz: @veracholera
Miałem ten rower przez sezon i musiałem go sprzedać bo mnie #!$%@?ł na maksa.
- Mostek do tego roweru kosztuje 700 zł jakbyś chciał coś pozmieniać, kierownica tak samo,
- Koła hookless na szosie to porażka bo ograniczają Cie do kilku opon typu continental gp5000 S TR (swego czasu były nieosiągalne w PL) i działają tylko w tubeless,
-Integracja kabli w tym rowerze to jakieś nieporozumienie... Wygląda to tragicznie
@borsuk123 a jeździłeś na nowym propelu? właśnie mam orca + evanlite ale rozwaliłem na ddrze i zastanawiam się czy ponownie orca M30 czy proper albo Merida reacto
@borsuk123 płaska, niezłej jakości ścieżka rowerowa w połowie zamieniła się w skocznie narciarską, wyrzuciło mnie, straciłem kontrolę a jeszcze mi wykrzywiło koło więc próbując trzymać równowagę nie prowadziłem roweru prosto,potem jeszcze spadłem z kilka cm z krawężnika i wylądowałem kilka m dalej. kiedyś utrzymałem się prosto trafiając przednim kołem w psa przy 50kmh ale tu się dało. rama pęknięta z obu stron w tym samym miejscu, mam farta że kupiłem ubezpieczenie i
@borsuk123 w sensie w tym rowerze czy ogólnie. wiem że to marginalne różnice, ale przynajmniej ładne i kierownica chyba wygodny chwyt na podjazdy. u mnie po przesiadce z 105 na alu była ogromna różnica w dynamice, ale możliwe że 90% zrobily koła