Wpis z mikrobloga

@polock: Dopóki Cie nie zobacze na żywo, to wybacz, ale nie uwierze w to, że 50 letni chłop przesiaduje na forum z nieśmiesznymi papieżami
( ͡° ͜ʖ ͡°) tu moich rówieśników można policzyć na palcach jednej ręki, bo przeważa ilość 16-17 latków, no i dorośli, ale ludzie w wieku 18-25 można spotkać 30 latka, ale to rzadkość, a 50 latka to już w ogóle nie, bo to
@userrrr: ej no ja mam ~40 i znam osobiście jeszcze z 5 userów w podobnym wieku.

Wydaje mi się, że ta nadreprezentacja młodzieży na wykopie to tylko złudzenie wynikające z większej ilości treści którą ta grupa publikuje.

Po prostu z wiekiem na ogół człowiek staje się bardziej powściągliwy i przestaje mieć potrzebę wypowiedzi na każdy temat.
@Semigod: No w to jestem w stanie uwierzyć, że starsze usery po prostu siedzą cicho, bo krzyczy tutaj młodzież, albo pluje jadem na orlen bez zdania racji w ogóle nie zwracając uwagi na fakt jakie czynniki wpływają na cenę benzyny, oraz, ze orlen wcale nie ma drogich paliw, u mnie w Rybniku 95 ka po 6,50, on 7,50 za litr więc nie rozumiem gdzie im orlen zawyza ceny, holendrzy mają jeszcze