Wpis z mikrobloga

@IlawaNidzica: Czyli co, babie się nie wolno nauczyć tańczyć do końca życia albo ma ją szkolić trenerka, a nie trener?

Pośmieszkowaliśmy sobie trochę ale zaczynacie przesadzać tak właśnie wygląda szkoła tańca - ktoś cię dotyka. Zazwyczaj jest to partner z którym się tańczy, a że ona nie przyszła z mężem to tańczy z trenerem. Tak też można. Przestańcie świrować. Ten trener skończy z uszkodzonym "image", a nie zasłużył sobie na ten
@DoktorNauk: Lewandowska zarabia w jakiś sposób na instagramie, a Robert zarabia raczej na reklamach i graniu w piłkę. Nie może przecież wrzucać cały czas zdjęć z Robertem tylko musi myśleć co może się sprzedać oraz rozbudować jej zasięgi. Takiego alvaro obserwują pewnie tysiące kobiet, które nie obserwują jej męża, ani lewandowskiej. Dla niej to potencjalne klientki
@Invisiblinio Ance xhyba się coś ostatnio odkleiło albo po prostu teraz pokazuje prawdziwe ja. Slyszałem urywki jej spotkania u Wojewódzkiego i Figurskiego. Wypowiedzi typu 3 najprzystojniejszych piłkarzy i wymienia samych Hiszpanów bez Lewego ... te zdjęcia też dużo mówią że chyba coś tam nie jest jak powinno być. Rzeczywiście Lewy wydaje się być jako ten który dostał cios w plecy od ukochanej (najbliższej) mu osoby
@szynszyla2018: jakiś słaby wybór, te chłopaki nie wydają mi się atrakcyjne tak na zdjęciach. W sensie ten tancerz może być fajny, ale jest i tak zawsze zakryty, ma czapkę, nie widać jego twarzy ani ciała więc na zdjęciach nie wygląda atrakcyjnie jak dla mnie. Ten trener też mi się nie podoba.
@sg553: o tak, święta racja, ja też śledziłam trochę ją w wywiadach i zawsze mnie uderzało że ona była taka jakby niezainteresowana Robertem, nie tak bardzo jak on nią. Dziwaczna się wydawała, fałszywa.
@szynszyla2018: dokładnie, Anka dwoi się i troi, ale nadal jest nijaka i gdyby nie agencje PR które jej mówią w co ma się ubrać i co napisać to nikt by na nią uwagi większej nie zwrócił.

Ona po prostu wykorzystuje innych żeby mieć ciekawsze posty i większe zasięgi, pewnie nawet tego sama nie wymyśliła.
@DoktorNauk: Afera godna wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie znam się na kulturze latynoskiej. Podstawowe pytanie, czy tego typu zmysłowy taniec o zabarwieniu erotycznym pomiędzy obcymi sobie osobami(nie para), jest zwykłą rozrywką taneczną w Ameryce południowej? Bez sztucznego naciągania faktów, że niby nie, ale czasami można... Nie, mi chodzi o typowe zachowanie w tej kulturze, a nie wyjątki. Konkretnie. Moja wrażliwość człowieka z Europy centralnej może mi