Wpis z mikrobloga

#narzedzia #makita #bosch #milwaukee #parkside #majsterkowanie #ryobi

System którego producenta polecacie?

Póki co nie mam za wiele sprzętów, wkrętarkę z graphita 18v której mało używam i mniejsza 12V metabo którą uwielbiam.

Myślałem teraz nad szlifierką kątową, ale juz żeby wejść w jakiś system pod baterie itp

Co teraz wogóle się kupuje 18v 20v? Nie korzystam jakoś bardzo dużo ale wolę coś lepszego droższego niż dziadostwo.
  • 14
@MercedesBenizPolska: w pracy korzystałem np. z parkside. Takie gówno biedronkowe, ale do prac nowicjusza styknie. W domu zazwycaj stare, używane makity (żadnych nowych) oraz niebieskie bosche. A większe napięcie, to większe #!$%@?ęcie.
@MercedesBenizPolska 18 i 20v to jest to samo w przypadku baterii liion.
Jesli sie nie liczysz z kasa, to smialo dewalt, milwaukee, hilti beda ekstra. Ale do domowego urzytku rownie dobrze nada sie cos znacznie tanszego. Gdybym teraz mial sie decydowac to bym chyba wzial einhella, czesto maja dobre promki na baterie. Ew. jak chcesz cos drozszego to erbauer albo ryobi.
@MercedesBenizPolska: Jak do domowego majsterkowania to "czarna" edycja Parkside jest super. Zielona to troszkę zabawki.
Jak poważniejsze rzeczy, to Dewalt. Tym diabelstwem (wiertarka akumulatorowa, szlifierka i wkrętarki) przez 5 lat we wszelkich deszczach, mrozach i śniegach demontowałem/montowałem okna i ani razu nie było konieczności serwisowania, mimo że czasem aż dym z nich leciał xD
@MercedesBenizPolska ja pierdziele co ja napisałem xddd

Chodziło mi o AEG np wkrętarke bsb18cb ja mam dokladnie: BSB18CBLLELI252C
Zarabiste są, mają dużo sprzętu pod te same baterie. Ale szczerze poza wkrętarką to resztę mam na kablu bo szlifierka jak będziesz chociażby większą belkę szlifował to zaraz aku Ci padnie.