Wpis z mikrobloga

@herbatananoc: Nie bywam często w Konstancinie, ale zawsze gdy tam jestem stoję w potężnych korkach na Warszawskiej (droga wojewódzka 724). Może mam pecha, ale tamte okolice jawią mi się przez to jako komunikacyjny dramat, przez który nie da się komfortowo żyć. Prestiż stania w korkach magnetyczny.
a kiedyś była?


@modzelem: nigdy nie była, ale pismaki często pisały razem prestiż i Wilanów i teraz cała Polska uważa Wilanów za prestiżowy.
Szczególnie Zawady albo Powsin :)
Nie bywam często w Konstancinie, ale zawsze gdy tam jestem stoję w potężnych korkach na Warszawskiej (droga wojewódzka 724). Może mam pecha, ale tamte okolice jawią mi się przez to jako komunikacyjny dramat


@nie_wyszlo_mi_w_zyciu: tam zawsze jest dramat.
Nie chodzi mi o prestiż, ale o dobre życie - w Konstancinie już nie jest przyjemnie? Jakieś minusy poza korkami? Zastanawiam się, czy ceny spadły, bo na przykład władze źle zarządzają, czy po prostu to nigdy nie było tak drogie miejsce, jak mi się zdawało.


@herbatananoc: Co do samej ceny - patrzysz na Konstancin Konstancin czy raczej Jeziornę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co do innych aspektów
Nie chodzi mi o prestiż, ale o dobre życie - w Konstancinie już nie jest przyjemnie? Jakieś minusy poza korkami? Zastanawiam się, czy ceny spadły, bo na przykład władze źle zarządzają, czy po prostu to nigdy nie było tak drogie miejsce, jak mi się zdawało.


@herbatananoc: Konstancin to albo zwykłe domy/bloki albo dzielnica willowa. To bardzo rożne okolice :)