Wpis z mikrobloga

#wykop #wykop20 #nowywykop #zalesie

Czy Wam też nie działają w ogóle powiadomienia na tym gówno portalu, czy to tylko u mnie problem został po wprowadzeniu zmian?
Piszę sobie jakiś komentarz na mirko, a potem kilka dni później zauważam, że ktoś mi na niego odpisał z oznaczeniem mnie (i to tylko dlatego, że akurat natykam się na ten sam wpis i sobie przeglądam komentarze), ale w powiadomieniach cisza. Jak tutaj mają się w ogóle odbywać jakieś sensowne dyskusje, skoro za każdym razem trzeba regularnie przeglądać wszystko po kolei i sprawdzać, czy ktoś się odniósł do czegoś, czy nie (°°
  • 6
@darek-jg: Może to jest jakoś przydzielane randomowo lub według jakiegoś dziwnego klucza... Jedni nie dostają w ogóle, inni ponad stan... Ogólnie tuż po zmianie miałam te powiadomienia prowadzące donikąd i w dodatku nie znikały po kliknięciu, pożaliłam się na mirko, że ciągle mam powiadomienia o to samo i potem to naprawili mi tak, że w ogóle przestałam dostawać jakiekolwiek powiadomienia. Chyba po prostu pora zrezygnować z udzielania się tu, bo to