Wpis z mikrobloga

@Bobito: Swoją drogą zdecydowanie lepszą opcją byłaby budowa "fosy" o głębokości +/- 10 metrów i długości 20-30 metrów. Zerowe koszty utrzymania/konserwacji, a i możliwość uszkodzenia czy przekroczenia dużo niższa.
Swoją drogą zdecydowanie lepszą opcją byłaby budowa "fosy" o głębokości +/- 10 metrów i długości 20-30 metrów. Zerowe koszty utrzymania/konserwacji, a i możliwość uszkodzenia czy przekroczenia dużo niższa.


@Madridista98: no chyba nie do konca

1. taki pomysl by byl mozliwy do realizacji jakby granica caly czas szla po plaskim terenie bez ciekow wodnych, w realu masz gorki, rzeki itd
2. koszty utrzymania moglyby nie byc az tak niskie, wpadaja liscie, galezie,
@Madridista98: a, ok. W sumie to niewiele zmienia. Dalej jest problem co z ciekami wodnymi plus wez sie przekop przez skaly, czyscic trzeba, pokonac to nawet prosciej niz taki z woda, ktos Ci przejdzie - nie wiesz o tym bo nie masz dziury w plocie, jak zwierze wpadnie i tak nie wyjdzie i umrze z glodu. Problem z przesiakaniem wody by byl nawet duzo powazniejszy - takie cos by wyssysalo wode
@Bobito Mur Berlinski 2.0

Ha tfu na Rusfilów i samych Rusłanów ale... xD

Nie no #!$%@? się patrzy i czyta komentarze kiedy chcemy ponownie dzielić ludzi i świat na A i B.

Raz już byliśmy po jednej takiej stronie muru. I teraz te wszystkie komentarze brzmią jak wypowiedzi Niemców z RFN - "Dobrze ze odgradzamy, trzeba pokazać bydłu gdzie jego miejsce"
@DobrzeiSmacznie: co? Nie mam zamiaru teraz szukać ale jestem pewny, że mur berliński jednak wybudował ktoś inny niż RFN. Bo mur miał chronić żeby ktoś z bezobjawowa schizofrenia nie chciał się przekonać jak żyje się na zgniłym zachodzie. Jak się mylę to wrzuć jakiś link. Chętnie się zapoznam.

@pan_hrabia ale ja nigdzie nie napisalem ze to RFN mur wybudowało. Mur został wybudowany przez władze NRD. Ale wypowiedzi z komentarzy tak brzmią jak ludzi z RFN którzy są zwolennikami dzielenia ludzi.

Odgradzanie Państw to też dzielenie ludzi. Na gorszych i lepszych.