Wpis z mikrobloga

Czy play internet NET BOX unlimited, bez limitu transferu naprawdę jest bez limitu. Czy typowo po polsku, gdzieś jest jakiś zapis małym drukiem że jest on unlimited ale.... do pewnego transferu a potem trochę zwalnia albo tym podobne.
Ktoś ma korzysta i mógł by się podzielić doświadczeniem?

#play #internet #sieci #pytanie
  • 19
  • 0
@Pan_kurczak Oferty nielimitowane działają w taki sposób, że po wykorzystaniu pakietu GB w pełnej prędkości możesz nadal korzystać z internetu, jednak transmisja dostępna będzie z obniżoną prędkością. Normalna prędkość powróci z początkiem kolejnego okresu rozliczeniowego.
@Pan_kurczak: Wszystkie usługi mobilne mają limity i koniec tematu. Nie wciskajcie mi tu bzur że T-Mobile ma ofertę bez limitu biznesową bo to ściema - w umowie jest wyraźnie napisany FUP!!!
@Pan_kurczak: W Playu nie masz limitu, limit 1000 GB załącza się po 24 miesiącach jak umowa przechodzi na okres nieokreślony. Sam studiowałem ten regulamin. Akutalnie kupuje kartę za 5 zł, doładowuje za 10 zł. Tak wychodzi najtaniej, no chyba że zużywasz ponad 1 TB danych faktycznie ponad miesiąc,
T-mobile w szczególności dla użytkowników domowych, stosuje chyba najgorsze lejki i limity. A w regulaminie nic o tym nie ma bo oni to
@Pan_kurczak: Przecież ci napisałem

W Playu nie masz limitu, limit 1000 GB załącza się po 24 miesiącach jak umowa przechodzi na okres nieokreślony.


Przez 24 miesiące masz bez limitu, chyba że nagle zmienili regulamin w ciągu miesiąca.
@Pan_kurczak: Ten typek z @play_polska co odpowiedział nawet nie wie co pisze. A raczej sam się zamotał w ofercie playa.
Jak dodasz do koszyka netbox unlimited np. ten za 120 zł to masz regulaminy do pobrania. I w regulaminie jest tak jak ja mówię i tak jak w screenie wysłałeś. przez 24 miesiące masz bez limitu a potem 1000 GB. Pobierz i przeczytaj jeszcze raz regulamin dokładnie. Zabezpieczają się w ten