Wpis z mikrobloga

Co robicie przed wyjściem do pracy?
Ja w celu optymalizacji czasu pracy, jedyne co robię to myję zęby i sikam xD łyk wody, ubrać się i wyjście (od obudzenia się do wyjścia mija jakieś 10 min). Dobudzam się w tramwaju i po drodze, wchodzę na Daily i idę nalac sobie wody, zrobić kawę i się wysrac xD myślałem że każdy normalny człowiek tak robi?

#pracbaza #praca #pracait #sranie #pracazdalna #kolchoz
  • 76
@Goronco: wstaje, wc, łazienka, ubieram się, budzę dzieci, żonę, wyprowadzam psa, kupuje bułki, wracam do domu, czasem jeszcze raz budzę dzieci i żonę, jem, robię jedzenie do pracy (czasem żona zrobi), zawożę córkę do szkoły i jadę do biura, 2h od pobudki do odpalenia kompa. To była wersja jak syn nie chodzi do przedszkola, czyli jakieś 80% roku. Jak chodzi to jest łatwiej bo wtedy żona zawozi dzieci, więc rano mogę
@Goronco jak pracuje z domu to wstaje za 5 żeby się przywitać o pełnej godzinie i potem poranna toaleta dopiero. Jak jeżdżę do biura to w sumie wstaje 50 minut przed praca, ubieram się, poranna toaleta, karmie kota, daje mu leki i wychodzę. czasem jeszcze coś wezmę z lodówki do jedzenia jeśli przygotowalam wieczorem.
@Goronco: Wstaje, kawka, kupka bo nie ma to jak własna porcelanka, prysznic z jednoczesnym myciem zębów, antyperspirant, perfumy, prasowanie ubrania i ubieranie, układanie włosów i brody, zebranie kluczy, kluczyków, pilotów, portfela i innych drobiazgów i hej przygodo. Wychodzi równo 45 minut. Dzieci na szczęście ogarnia żona.