Wpis z mikrobloga

Jest coś czego ja nie rozumiem. Masturbacja to jest temat tabu i nikt się tak na prawdę do tego nie przyznaje, choć statystyki mówią że większość wali ale nikt się nie przyznaje z obawy że będzie wyśmianym przez swoich kolegów i koleżanki. To po co Youtuberzy nagrywają filmy zachęcające do nofapu w których to próbują nofap challenge i chwalą się wynikami skoro ich koledzy i koleżanki (i nie tylko koledzy i koleżanki) wiedząc o tym że wcześniej walili mają podstawy do drwin? Jeszcze bym zrozumiał jak ktoś by poszedł do lekarza i zapytał czy walić czy nie i czy nofap jest zdrowy ale tutaj chodzi o nagrywanie filmów gdzie może to cała Polska obejrzeć, w tym oczywiście różowe, które też mogą mieć z tego bekę. Tutaj na Wykopie czy gdziekolwiek indziej na forum nie ma z tym problemów, można o tym pisać otwarcie. Ale żeby nagrywać filmy a potem w szkole być obiektem drwin to mi się już w głowie nie mieści.

#nofap #nofapchallenge #przegryw
  • 11
@daro1: Nofap jest szkodliwy dla psychiki chłopskiej, ponieważ długotrwałe nagromadzenie napięcia może doprowadzić do tego, że każda byle bździągwa zaczyna się chłopom podobać i wywoływać u nich podniecenia albo nawet feelsy. Ciągłe napięcie znacznie utrudnia też koncentrację. I ogólnie prowadzi do wzrostu ryzyka zachowań spermiarskich. A nie ma nic gorszego dla chłopa, niż stanie się petentem wobec p0lek bestialskich.
@mysliciel-z-internetu: To kto w takim razie stoi za tym nofapem? Kościół czy też może jakieś ruchy? Trochę to śmieszne żeby od groma Youtuberów do tego namawiało a tymczasem jak ktoś wali to jego sprawa. Tylko się na tym promują czy co?
xdd tak tak...


@Piter2222: mnie zwalenie bucefała pozwala wieczorem zasnąć jak muszę wcześnie wstać do roboty, podobnie jak pomaga mi zasnąć w dzień, kiedy mam nadmiar energii, a wiem, że będę musiał wstać na nockę. Tak że dla mnie nofap to jakaś 0skarkowa fanaberia. 0ski może sobie pozwolić na nofap, bo normalnie może zakisić kindybała w julczych czeluściach, kiedy chce.