Wpis z mikrobloga

Jaką kierkę teraz w pełnym bundlu kupić tak do 3000 zł? Korci mnie Thrustmaster TS-XW ale jest już leciwy, a co do używek i tego, że większość osób na nich driftuje mam awersję przez możliwą niesprawność. Pora pożegnać się z leciwym G29 ()
#simracing
  • 6
@newerty dobra chłop wystawił TS-XW za 1700 zł na marketplace, pojechałem 200 km i się okazało że gość grał sporadycznie w NFS Underground przez pół roku i w sumie to 1400 zł w kieszeni xD
@MaiM: gratki wyhaczenia okazji ale ja nadal uważam że w 2023 to direct-drive to minimum. O ile w porównaniu do G29 poczujesz jakiś tam krok w przód to przy kierze dd miałbyś skok.
@MaiM: mam tego CSL DD 8nm od Fanateca i warte jest to każdej ceny. Porównując go do logitechów i innych paskowych czy zębatkowych to jak porównywać dzień z nocą. Każdy direct drive jest lepszy niż najlepsza kierownica ma pasku/zębatce. Poza ceną paskowe nie mają żadnej przewagi nad DD.
@newerty jeździłem kiedyś na simmagicach i jako amator czułem różnice, chyba muszę celować w DD w niedalekiej przyszłości jeśli chce z kimkolwiek się mierzyć. dziś powiem Ci przesiadka z zebatkowej na podwójnopaskową to jak niebo, a ziemia- dosłownie jakbym z hardcore wszedł na easy xD chyba szybciej się przekonałem do jeszcze wyższej klasy tj. DD muszę chyba szybciej nabyć niż myślałem ( ͡º ͜ʖ͡º)